petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yalniz kus

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 4 gunlugune evden ayrilmam gerek kusumuda goturmek istiyorum ancak gittigim yer bayagi soguk kafesine 2 suluk taksam ve yem kaplarini doldursam 4 gun durabilirmi yalbiz cani sikilip sitrese fln girermi ve dondugimde bana eskisi gibi davranirmi yani bana kusermi ?

2. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Sağlık açısından 4 günde birşey olmaz ama size davranışı konusunda bilemem

3. Tuan MAKSEL
    Gizli

2 sulukla yemliklerini tam doldur fazla yemlikte tak ve kafesin altini evden ayrilirken temiz birak bisey olmaz

4. Emre ERTURK
    Gizli

birakabilecegin birisi varsa ona birak en iyisi o ama 2 yemlik 2suluk 4 gun icin yeterli ancak strese girermi onu bilemiyorum.

5. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    küsebilir biz tüm gün evde olmadikmi benim kus bütün aileye küser arkasini döner seslenirim seslenirim dönüp bakmaz ...

6. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    kuserse tekrar ne kadar surede normale doner.

Sayfayı Paylaş