petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yani kafes duzeni

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kafes duzenim nasil disiyi daha atmadim erkegin yanina ana kafeste erkek var kagit olan yere alistiktan sonra yuvalik takacam yani Atılım Abiyle anlasirsak bir cift almayi dusunuyorum kafes duzeni uygunmu

#1 Mustafa Yildiz, 26 Ekim 2014
    Son düzenleme: 26 Ekim 2014
  2. Emre DENİZ

Bence öncelikle tünekleri tahta tünekle değiştirin. Ve bu kafes için akıllı yemlik yerine normal yemlik kullanın. Kafes içinde gereksiz yer kaplamasın.

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Yakinda disariya alacam yemligi zaten tahta tunek almayida dusunuyorum tesekkur ederim akilli yemlikten yem dokulmuyor bu daha iyi oluyor ev ortami icin

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kalamar kemiği ters sanırım yumuşak kısmı içeri bakmalı.

5. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    akıllı yemlık arkadan cıkarıldıgı ıcın kuslar pek fazla rahasız olmuomu we arkaya takcam demısınız nasıl yapcaksınız

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence de normal yemlik kullanın ve tünekleriniz tahta olsun

Sayfayı Paylaş