Karadeniz Pet

Yanımda götürmeli miyim

Berfin Başocak

Meraklı Üye
Haftaya perşembe bodruma ordan da erzincana gidicem okullar açılana kadar kalıcam kuşum henüz 2,5 aylık ve bana alışmadı bir arkadaşım bana bırak insana alışması için eğitirim dedi (daha önce üretiyorlarmış) ama o da akşam 5e kadar çalışıyormuş yani yine evde tek olacak ayrıca ben sürekli merak ederim içim rahat olmaz yanımda götürmek bana daha mantıklı geliyor sizce götürmeli miyim götürürsem yanıma neler almalıyım?

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun yol gidiceksin. Fakat bunun kararını senin yapman lazım. Arkadaşına güveniyosan bırakırsan iyi olur kuşun o kadar uzun yolda kesinlikle rahat edemez daha da yavru. Arkadaşın çalışsa bile akşam bakımıyla ilgilenir. Yanına da illaki alıcam dersen kendi aracınla gidersen bir nebze iyi yanına extra alman gereken birşey yok. Yemini alırsın yeterli.

Uzun yol gidiceksin. Fakat bunun kararını senin yapman lazım. Arkadaşına güveniyosan bırakırsan iyi olur kuşun o kadar uzun yolda kesinlikle rahat edemez daha da yavru. Arkadaşın çalışsa bile akşam bakımıyla ilgilenir. Yanına da illaki alıcam dersen kendi aracınla gidersen bir nebze iyi yanına extra alman gereken birşey yok. Yemini alırsın yeterli.
Kendi arabamizla gidicez buyuk ihtimal zaten otobusle gidersek ben arkadasima birakmaya biraz daha yanasicam yine de hic icime sinmiyor her ihtimale karsi soguk alginligi icin vs ilac goturmeyi dusunuyorum yanimda tasima kafesi alicam ufak sizce onda daha mi rahat eder yoksa kendi kafesini bosaltip mi gotureyim yolda kucagimda olucak cunku buyuk kafeste kendini carpma olasiligi daha mi fazla

Evet taşıma kafesi daha iyi olur. Mola verildiğinde sulukla su verirsin kuşuna. Malum havalar çok sıvak. İlaçların faydalı olduğunu sanmıyorum.. Petshoplar satılıyor fakat bence hiç bir işe yaramıyor. Kuşuna vitamin takviyesi yapabilirsin. Vitamin de kaliteli olmasına dikkat et. Toz vitaminler daha iyi kanatimce.

Evet taşıma kafesi daha iyi olur. Mola verildiğinde sulukla su verirsin kuşuna. Malum havalar çok sıvak. İlaçların faydalı olduğunu sanmıyorum.. Petshoplar satılıyor fakat bence hiç bir işe yaramıyor. Kuşuna vitamin takviyesi yapabilirsin. Vitamin de kaliteli olmasına dikkat et. Toz vitaminler daha iyi kanatimce.
Yolculukta kendi kafesinde bile olsa huzursuz olacak tasima kafesi konusunda oyle rahatlatiyorum kendimi bana alisik olsaydi isimiz daha kolay olurdu sanirim ama yapacak bir sey yok. Onerdiginiz marka varsa yazar misiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Bir de bir sey sorabilir miyim acaba dal dari bozulur mu kusum cok az yiyor bugun her zamankinden fazla yedi ama bana kokusu bir garip geldi gerci ilk defa aldim belki normal kokusu odur ama az once fark ettim diskisi biraz sulu sanki ondan olabilir mi

Geri