Karadeniz Pet

Yanına eş aldık ama :))

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Buda benim yakışıklı Çiko yanına eş aldık ama hala ilgisinin çoğu bizde. Her gün yaptığım işlerden birisi. Kuşunuzla bu şekilde oyunlar oynayarak kendinize alıştırabilirsiniz :)

[YOUTUBE]aBrA79wMXf0[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Maşaallah kuşlarınıza güle güle besleyin tam oyuncu zıpır :)

Daha nice güzel günlere beraber inşaallah. İnşaallah yavrularını da almak nasip olur güle güle besleyin selam ve dua ile ;)

Uzun süredir gördüğüm en hareketli kanlı canlı mubarek. :). Eşsiz daha iyi olurmuş diyeceğim de baya sağlam bir erkek. Yavruları da çok güzel olur onun.

Müthiş hareketli ve hızlı bazen kafesteyken çağırıyorum çağırmamla omuza gelmesi nerdeyse bir ilk aldığım zamanlar hayattan bezmiş haldeydi nerden nereye geldik :) eş konusu gelince elimle çiftleşiyordu parmağımla kur yapıyordu bende geçen hafta dayanamadım eş aldım yanına ama 1 hafta oldu hala ilgisi bize :)

....

Son düzenleme:
Güzel kuşlarınız var. Ancak oyuncakları çıkartırsanız daha iyi olur.

İnsana alışmış olan kuşlar maalesef eş tutmuyor, benimde konuşan ele alışmış erkek kuşum var hem yanlız kalmasın diye hemde yavru alma hevesiyle yanına dişi almaya karar verdim yanına 3. dişiyi getirdim onuda beğenmedi hala ilgisi yok

Son düzenleme:
Oyuncakları çıkarırsam sıkıntıdan patlarlar hepi topu 2 tane var zaten :)

....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

Eş tutmasından değilim ya maksat türünden bi canlının kafesinde olması elimle falan çiftleşiyordu acıdım valla ama gönül torunlarıda sevmek ister tabi :) ama hala ilgisinin çoğu bizde :)

....

Geri