petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yanına Kuş Alsam Sorun Olurmu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkan DEMİR tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 3 aylık yeni yeni konuşan kuşumun yanına dişi 2 aylık kadar kuş alsam konuşmasinda ve bana yakınliginda bi sorun olurmu. Aldığım dişiyide egitebilirim zaten kuşum bana cok ilgili birazda ilgisini diğer kuşa vermesini istiyorum .
    Cevaplarıniz icin şimdiden teşekkür ederim

Buda kuşumun resmi 1 ay öncesi felan.

#1 Erkan DEMİR, 19 Şubat 2015
    Son düzenleme: 19 Şubat 2015
  2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Ona karşı ve diğer kuşunuza karşı çok yoğun bir şekilde ilgi göstermelisiniz yoksa öğrettiklerinizide unutacaktır, eğitilme zamanı bile olsa ilerleyen zamanlarda sizi unutacaktır

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 19 Şubat 2015
    Son düzenleme: 19 Şubat 2015
  3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Egerki kusunuz erkekse ve konusuyorsa cift olduktan sonra disisine ayni kelimeleri soyleyecektir ve suankinden daha cok konusacaktir cunku erkek kusun geninde var bu disiyi etkilemek icin degisik sesler cikaryirlar ezberledigi kelimelwri tekrarlayacaktir

4. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Anladim suan adini soyluyo ve bazi kelimeleri yavaşça tekrarlamaya çalışıyo. Eve bazen gec geliyoruz hayvan sıkılıyo haliyle. Kuşum erkek evet ve bize cok alışkın kafesinde durmuyo evde olduğumuz gunler . Ozaman ben bikac ay sonra iyice konusmaya baslayinca yanına es alırım. Teşekkür ederim yorumlarıniz için

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    biraz erken kuş yaşına yaklaşsın yani 9 aylık civarı eş al

6. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Ondan sonra es tutma gibi bi sorun olmasin ama, bugun arkadaşim dişi kusunu bize getirdi cok iyi anlaştılar opustuler hatta bu yasta normal mi

Sayfayı Paylaş