petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yanlış birşey yaptım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Demir tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Demir

Arkadaşlar kuşlarımı zorla yuvaya sokmaya çalıştım çok korktular sizce daha girerlermi?

2. Sevtap DERİN

Kuşları niye zorla soktun ki? Onlar uygun zamanı kolladıkları vakit zaten içine girip kemirmeye başlayacaklardı. Keşke yapmasaydın. Bayağı ürkmüşlerdir eminim ki. Girerler elbet girmesine ama hemen değil tabii ki.

3. Mustafa Demir

Evet bayağı korktular salaklık yaptım bence daha girmeyecekler :(

4. Sevtap DERİN

Yok yok merak etmeyin çok karışmayın siz. Yüksek, aydınlık bir yere koyun, mamasını, suyunu, yemlerini verin çokta uğraşmayın kuşlarla. Zamanla gireceklerdir.

5. Mustafa Demir

Hiç inanmıyorum ama inşallah girerler...

6. Sevtap DERİN

Siz daha fazla ürkütmezseniz neden girmesinler? Benim babam da zorla sokmaya çalışmıştı fakat girdiler birkaç hafta sonra. Dediğim gibi kuşları çok fazla rahatsız etmeyin.

7. Süleyman Mert DEMİRSOY

Mustafa ben sana ne diyim artık kardeşim.Laf dinlemez söz dinlemez oldun.

8. Sevtap DERİN

İyice çığrından çıktı diyorsun yani. :D

9. Süleyman Mert DEMİRSOY

O kadarda face den konuştuk 3-4 gundur beri.Anlatıyorum.Yine bildiğini yapmış

10. Mustafa Demir

Ya ama kendime mukayet olamadım birden :(

11. Sevtap DERİN

Bayağı heyecanlı arkadaş galiba. :D Ama böyle yapmaya devam ederse iyi görünmüyor.

12. Mustafa Demir

Bundan sonra söz bir şey yapmayacağım bide yuvalığın içi boş talaş bulamadım sorun olurmu?

13. Sevtap DERİN

Boş kalsın sorun yok. Talaş falana gerek yok. Yazın iyice boğucu olmasın.

14. Mustafa Demir

Arkadaşlar olmazsa artık yapcam bişey yok üretmeden devam ederim bende ama içim hep yavru almaktan yana ve sabırsızlanıyorum...

15. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sabırlı ol kardeşim.Dört kulağını aç ve dinle=Sabreden derviş muradına ermiş.

16. bicere

bicere Guest

banada yardım edın face adresınızı vern ekleyım

Sayfayı Paylaş