Karadeniz Pet

Yanlis tepki

ByUgur

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum 1 haftadir evde bugun kuzenim 10 saniye eline almis kusu hemen kizdim yerine koydu bi problemi yok ama bisi olurmu guvenini kirmismiyizdir :( :(

Samsung Galaxy S4

Avuclamis :((((

Samsung Galaxy S4

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:08 --

Parmaga gelmioki :((((

Samsung Galaxy S4

Oo avuçlaması kötü. Güveni kırılmış olabilir ama tam anlamyla olmaz bence ya.

Off off bikere daha olurse cok uzulurum.

Samsung Galaxy S4

Ölmek ? Sadece avuçlamış korkmayın birşey olmaz :) 10 saniye diyosunuz bide , kötü bişey olcağını sanmam.
Tessekkur ederim rahatladiniz.Cidden bilemezsiniz hastaliktan kusun aci cekip olmesi gozumun onunde olmustu tarcin.

Samsung Galaxy S4

Tessekkur ederim rahatladiniz.Cidden bilemezsiniz hastaliktan kusun aci cekip olmesi gozumun onunde olmustu tarcin.

Samsung Galaxy S4

Hayır , avuçlanmasından bir şey olmaz dedim. Çok geçmiş olsun , sadece kuşun bi hastalığı olmamışki , 10 saniye avuçlanmış. Güveni kırılabilir ama , avuçlanmaktan ölüceğini sanmam korkmayın. Kuzeniniz avcuna almadan önce parmağınıza geliyo muydu yoksa hiç gelmemişmiydi ?

Onceden hic gelmemisti kuzenim ben iceri deyken zorla almis 10 saniyeligine gitmistim hatta daha kisa bi gordum hemen icine soktum.

Samsung Galaxy S4

Onceden hic gelmemisti kuzenim ben iceri deyken zorla almis 10 saniyeligine gitmistim hatta daha kisa bi gordum hemen icine soktum.

Samsung Galaxy S4

Eskiden elinize gelip , şimdi gelmemesi kesin güveninin kırıldığını gösterirdi. Ama eskidende gelmiyomuş zaten , korkmayın bişey olmaz :)

Oh be :) kuzenimi gordugunde isirir insallah canavar kuzen -_-

Samsung Galaxy S4

sıkmadıysan sorun olmaz

Korkmayın yeterli ilgi ile güvenini kazanırsınız tekrar

tekrarlanmadığı sürece bir sorun olacağını sanmıyorum

Tekrar olmazsa sorun yok siz sürekli ilgilenip konuşmaya devam edin sevgiyle güvenini kazanirsiniz zamanla

Kuzeniniz yapma etmeden anlamayacak kadar küçükse eger bu riskli çünkü küçük çocuklar hayvanlar için genelde tehlikeli özellikle de kuşlar için :(

Sürekli kontrol altinda tutmak gerekir nasil davranacaklarini bilmezler ya da kanlari kaynaayip öldürebilrler :(

bişey olmaz bence bir kaç gün hiç ilgilenmeyin sonra ele alıştırma eğitimlerine devam edin.

Tekrar olmazsa sorun yok siz sürekli ilgilenip konuşmaya devam edin sevgiyle güvenini kazanirsiniz zamanla

Kuzeniniz yapma etmeden anlamayacak kadar küçükse eger bu riskli çünkü küçük çocuklar hayvanlar için genelde tehlikeli özellikle de kuşlar için :(

Sürekli kontrol altinda tutmak gerekir nasil davranacaklarini bilmezler ya da kanlari kaynaayip öldürebilrler :(
bi gunluk gelmisti zaten kucuk baya evet bida olmaz zaten

Samsung Galaxy S4

Geri