petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yapacak birşey kalmadı !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Dışkısı yapışıyordu daha doğrusu çıkaramıyor yarım kalıyor 2 gün önce zeytinyağı falan sürdüm işe yaradı bugün tekrar baş gösterdi ayrıca kafasında tüğler baya sertleşmiş başındaki tüyler de ve göz çevresindeki tüylerde dökülme var kısacası allaha bakıyor kuş vitamin ve ishal ilacı verdim yeşillik yedirdim bi faydası olmadı

( SDC12111 - Hızlı Resim --- SDC12113 - Hızlı Resim )

İLK ZAMANLAR : Fotoğraf0020 - Hızlı Resim

ŞİMDİ :Fotoğraf0036 - Hızlı Resim

DIŞKI :Fotoğraf0037 - Hızlı Resim

Fotoğraf0041 - Hızlı Resim[/QUOTE]

2. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Kuşu bayaa bir kötü hale getirmişsiniz , bilinçsizce tedavi uygulamayın bir veterinere götürün , hem ishal ilacı veriyorsunuz hem de yeşillik veriyorsunuz ondan sonra da kuş allaha bakıyor oluyor . Siz öldürmek için elinizden geleni yapmışsınız , neyse sizi eleştirmek bana düşmüyor kuşu en yakın veterinere götürün veya yakınınızda usta muhabbet kuşçular varsa onlara bir götürün hastalığı tam netleşsin. Fakat ilk resimde ki gibi gözler küçülmüş ve vücut güçsüzleşmişse kuşa yapılacak birşey kalmamış...

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    ben kafama göre iş yapmadım buradaki arkadaşlar dışkısı biraz cıvık ilaç ve vitamin takviyesi dediler kuş çökmüştü zaten ben ilacı vermeden

Sayfayı Paylaş