petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yapay Döllenme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Umutcan AĞLAR tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Umutcan AĞLAR

Yapay döllenme hakkında bilgisi olan varsa herkesi bu başlık altına beklerim. Nasıl yapılır, konu ile ilgili malzemeler nelerdir?

2. Umutcan AĞLAR

Yok mu herhangi bir fikri olan?

3. Mehmet ŞEKER

onu ev ortamında yapamazsın. gerekli malzemeler benim bildiğim kadar pipet şeklinde tüp. video sunu bulursam paylaşıyım

4. Mehmet ŞEKER

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0

Merak ettim Mehmet ev hariç hangi bölgelerde yapılması uygun.

İş bu video'ya dayanarak yorum yapacaksak adam Eiffel kulesinde yapmamış döllemeyi. Evet o tür çubukla yapılıyor ve bulmak zor değil,ama bunu yapmak o kadar kolay değil.

6. Gokay Akgul

Ameliyathane ortamında yapmak lazm :)(espri )

7. Mehmet ŞEKER

bu adamın yaptığının olduğu zaten meçhul. ben başka bir videoda izlemiştim steril bir ortamda
    yapıyorlardı. klinik gibi. o videoyu bulabilirsem paylaşırım. steril olmayan ortamda mikrop kapabilir kuş.

Sayfayı Paylaş