petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaptıgım mama nasıl

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halis ÖZKAN tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Halis ÖZKAN

1 yemek kaşığı kırmızı ve yeşil mercimeği un haline getiriyorum sonra 12 vitaminli pirinç unu etimek irmik ballı bebe bisküvisi bunları un halıne getirip rendelenmiş havuç ve yumurtayla karıştırıyorum ve verıyorum cok sevıyorlar dişilerimin hepsi kuluçkada oldugu için hergun verıyorum sabah akşam 2 öğün

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Mercimeği daha önce kullananları gördüm fakat ben kullanmıyorum zararı olacağınıda sanmıyorum..Ama o kadar sık vermeyin mamayı kuşlarınızı yağlandırırsınız..Siz gün aşırı verin en sağlıklısı o şekilde olur..

3. Halis ÖZKAN

baba anneyı beslıyor ya yemı sindiremezmı dıye düşünmüştüm o zaman bir gün vereyim birgün vermeyeyım

4. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    En sağlıklısı o şekilde olur..Birde yediklerini öğütmeleri için mutlaka kafeste bir kapta kuş kumu mutlaka herzaman bulunsun..

Extra olarak isim soyisim güncellemesi yapın ki size daha rahat hitap edelim.

saygılar..

5. Umutcan AĞLAR

++++++++++++++++++++

6. Lütfi ÖZER

mamanız değişik en yakın zamanda deneyeceğim farklı bişey fakat kafamda bi soru var mercimek kuşlara gaz yönünden zararı olabilir

7. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Lütfi ustam herhangi sorun olacağını sanmıyorum ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar var ve bi sorun olmayacağını söylüyorlar..Ame bana sorarsanızda illa ekleme gerekir mi bence çok önemli değil diye düşünüyorum..

Sayfayı Paylaş