Karadeniz Pet

yaptıgım mama nasıl

• Konbuyu başlatan Halis ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
H

Halis ÖZKAN

Guest
1 yemek kaşığı kırmızı ve yeşil mercimeği un haline getiriyorum sonra 12 vitaminli pirinç unu etimek irmik ballı bebe bisküvisi bunları un halıne getirip rendelenmiş havuç ve yumurtayla karıştırıyorum ve verıyorum cok sevıyorlar dişilerimin hepsi kuluçkada oldugu için hergun verıyorum sabah akşam 2 öğün

Mercimeği daha önce kullananları gördüm fakat ben kullanmıyorum zararı olacağınıda sanmıyorum..Ama o kadar sık vermeyin mamayı kuşlarınızı yağlandırırsınız..Siz gün aşırı verin en sağlıklısı o şekilde olur..

baba anneyı beslıyor ya yemı sindiremezmı dıye düşünmüştüm o zaman bir gün vereyim birgün vermeyeyım

En sağlıklısı o şekilde olur..Birde yediklerini öğütmeleri için mutlaka kafeste bir kapta kuş kumu mutlaka herzaman bulunsun..

Extra olarak isim soyisim güncellemesi yapın ki size daha rahat hitap edelim.

saygılar..

Mercimeği daha önce kullananları gördüm fakat ben kullanmıyorum zararı olacağınıda sanmıyorum..Ama o kadar sık vermeyin mamayı kuşlarınızı yağlandırırsınız..Siz gün aşırı verin en sağlıklısı o şekilde olur..

++++++++++++++++++++

mamanız değişik en yakın zamanda deneyeceğim farklı bişey fakat kafamda bi soru var mercimek kuşlara gaz yönünden zararı olabilir

Lütfi ustam herhangi sorun olacağını sanmıyorum ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar var ve bi sorun olmayacağını söylüyorlar..Ame bana sorarsanızda illa ekleme gerekir mi bence çok önemli değil diye düşünüyorum..

Geri