petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaralı kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 1m1ehmet tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    #1 1m1ehmet, 19 Ocak 2015
    Son düzenleme: 19 Ocak 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun, fotoğraflar çok bulanık çıkmış ancak bir şeyi yok kuşun. Haftada 2-3 gün mama ve vitamin takviyesi ile 1 ayda pırıl pırıl olur inşallah..

3. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Kanat tüyleri de mi eksik ?

4. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah kardeşim saolasın sende olmasan naparız bilmiyorum bu kuşa acıdım biraz ondan aldım erkek tertemiz ama bu böle iyileştiririm diye düşündüm dedigine göre ölede olucak inş 3 cü çiftide aldık hadi hayırlısı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

evet kanat tüylerindede var biraz eksik uc kısımlarında

5. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Kusla sürekli ilgilenmek lazım kus ilgilenmezse böyle olması lazım yani size cok is düsüyor :) acıyıp almanız helede güzel kuslar varken böyle durumdaki kusu aldıgınız icin tebrikler size kuyruk cıkar sorun göremedim ama yaralar icin yinede veterinere gitmeniz daha iyi olur en azından giderseniz tam kontrollerinide yapmıs olursunuz

6. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    ilk aldıgım kuşta bunun gibi biraz dayak yemiş hasta gibi bi kuştu ama şimdi canavar diger kuşlardan çok farklı bunuda biraz o ümitle aldım orda kalsa sonu belliydi o kuşların arasında ama evde yogun ilgiyle belki buda bi canavar olabilir :D

Sayfayı Paylaş