Karadeniz Pet

yaralı kuş

timur ermişler

Yeni Üye
arkadaşlar dün oturdugum sitemizdeki çocuklar kedinin yakaladıgı dişi muhabbet kuşunu yaralı olarak getirdiler yarası sol kanat altında kan var idi hemen baticon ile temizledim ve terramiciny deri kremini kulak temizleme pamugu ile pansuman yaptım . halen stres altında galiba yem yememiş sakin sakin tünekte duruyor nasıl bir tedavi uygulamalıyım yanlış yapmak istemiyorum kuşu üretim kafesimin altındaki boş olan bölmede tek olarak tedavi etmeye çalışıyorum önerisi olanların ve ustaların düşüncelerine ihtiyacım var....

Kafesten tunekleri cikart kafes zeminine de gazete kagitlari ufala koy yemiji suyunuda eksik etme bir hafta kadarda kafesi herkezden uzakta bir yere koy hic rahatsiz edilmeyecegi bir yere koy kafesi kendini toparlar

10 sene kadar once benim muhabbet kusum kanadindan yaralanmisti hemen veterinere goturdum bana soyledikleri aynen bunlardi ve yaptim 10 gun sonra turp gibiydi

Umarim en kisa zamanda eski sagligina kavusur kusunuz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusun resmini koysaniz bir arkadas kusunu kaybetmis yana yana kusunu ariyor burda sitede belki onun kusudur ne dersiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet benim kuşum kayıp.İzmir Şemikler/Yalı Mahallesi'nde oturuorum.Hangi şehirdesiniz? Bulduğunuz kuş ne renk acaba ? Bir resmini paylaşır mısınız lütfen ??

[MENTION=15519]Aysu GÖKTÜRK[/MENTION]

Umarım kuşunuz bulunur ama boşuna heyecan yapmayın. [MENTION=14586]timur ermişler[/MENTION] 'in profil bilgisine bakarsanız Konya yazdığını görürsünüz. Ayrıca kuşun dişi olduğunu belirtmiş. Sizin kaçan kuşunuz ise erkek.

Heyacan yaptik :)

:((((((((( Benim oğlum değil demek ki.Rüya aleminde gibiyim kaç gündür.Okuduğumu anlamak bile zor.Geçmiş olsun,iyi bakın ona.Sahibi de arıosa umarım sizi bulur :(

bu şekil devam edin fazla elinize alıpta korkutmayın

küş çok şükür şu an iyi tedaviye devam yem yiyor su içiyor hatta bizim erkek kıuşa kur bile yapıyor acemilik dönemini atlattı aysun hanımın kayıp kuşuna üzüldüm ben konya dayım yakın olsak bu kuşu hediye ederdim .....

Geri