petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaralı kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve timur ermişler tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. timur ermişler

timur ermişler New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dün oturdugum sitemizdeki çocuklar kedinin yakaladıgı dişi muhabbet kuşunu yaralı olarak getirdiler yarası sol kanat altında kan var idi hemen baticon ile temizledim ve terramiciny deri kremini kulak temizleme pamugu ile pansuman yaptım . halen stres altında galiba yem yememiş sakin sakin tünekte duruyor nasıl bir tedavi uygulamalıyım yanlış yapmak istemiyorum kuşu üretim kafesimin altındaki boş olan bölmede tek olarak tedavi etmeye çalışıyorum önerisi olanların ve ustaların düşüncelerine ihtiyacım var....

2. fatih kaplan

fatih kaplan New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesten tunekleri cikart kafes zeminine de gazete kagitlari ufala koy yemiji suyunuda eksik etme bir hafta kadarda kafesi herkezden uzakta bir yere koy hic rahatsiz edilmeyecegi bir yere koy kafesi kendini toparlar

10 sene kadar once benim muhabbet kusum kanadindan yaralanmisti hemen veterinere goturdum bana soyledikleri aynen bunlardi ve yaptim 10 gun sonra turp gibiydi

Umarim en kisa zamanda eski sagligina kavusur kusunuz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. kayraa kirac

kayraa kirac Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    35
    Kusun resmini koysaniz bir arkadas kusunu kaybetmis yana yana kusunu ariyor burda sitede belki onun kusudur ne dersiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Evet benim kuşum kayıp.İzmir Şemikler/Yalı Mahallesi'nde oturuorum.Hangi şehirdesiniz? Bulduğunuz kuş ne renk acaba ? Bir resmini paylaşır mısınız lütfen ??

5. kayraa kirac

Altın Üye

Beğenileri:
    35
    [MENTION=15519]Aysu GÖKTÜRK[/MENTION]

6. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Umarım kuşunuz bulunur ama boşuna heyecan yapmayın. [MENTION=14586]timur ermişler[/MENTION] 'in profil bilgisine bakarsanız Konya yazdığını görürsünüz. Ayrıca kuşun dişi olduğunu belirtmiş. Sizin kaçan kuşunuz ise erkek.

7. kayraa kirac

Altın Üye

Beğenileri:
    35
    Heyacan yaptik :)

8. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    :((((((((( Benim oğlum değil demek ki.Rüya aleminde gibiyim kaç gündür.Okuduğumu anlamak bile zor.Geçmiş olsun,iyi bakın ona.Sahibi de arıosa umarım sizi bulur :(

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bu şekil devam edin fazla elinize alıpta korkutmayın

10. timur ermişler

timur ermişler New Member

Beğenileri:
    0
    küş çok şükür şu an iyi tedaviye devam yem yiyor su içiyor hatta bizim erkek kıuşa kur bile yapıyor acemilik dönemini atlattı aysun hanımın kayıp kuşuna üzüldüm ben konya dayım yakın olsak bu kuşu hediye ederdim .....

Sayfayı Paylaş