Karadeniz Pet

Yaramazım

Cicikus1

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum deli gibi yaramaz yemligindeki bütün yemi kafese dokuyo ve gaga taşını resmen yiyo2 günde yamulttu taşı çok hareketli ama elimden korkmuyo ve sewmeme izin veriyo sürekli bu yanı iyi . kuşum yavru daha gagasindaki siyahlık duruyo kızısmis olma ihtimali varmı. Şuan hala gagası ve kafasıyla yemleri dokuyo

Son düzenleme:
daha bebek, yaramazlık yapıyor, olgunluğa ulaşırsa geçer merak etmeyin :) oyun oynuyor kendince. benim bir dişim de aynı öyle. yemliğe az yem koyun.

AgrYMB.jpg
çok net değil ama biliyosan cinsinide soylermisin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

daha bebek, yaramazlık yapıyor, olgunluğa ulaşırsa geçer merak etmeyin :) oyun oynuyor kendince. benim bir dişim de aynı öyle. yemliğe az yem koyun.
Sağolun zaten kendi azalttı :) kafeste ne kadar engebeli yer varsa hep oralardan geçiyor oyunmus :))

oyyyy yerim ben onu çok tatlı maşallah :D kafesin tepesii çatı şeklinde olduğu için, benimki en yüksek noktasına tek ayakla tutunup en dış kenara kadar kayma oyunu oynuyor tek ayak üstünde tepe taklak dönmeler, kumu dağıtmalar, neler neler... ama şimdi 7 aylık kadar oldu, epey azaldı. :D

http://i.hizliresim.com/LE5YYG.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

oyyyy yerim ben onu çok tatlı maşallah :D kafesin tepesii çatı şeklinde olduğu için, benimki en yüksek noktasına tek ayakla tutunup en dış kenara kadar kayma oyunu oynuyor tek ayak üstünde tepe taklak dönmeler, kumu dağıtmalar, neler neler... ama şimdi 7 aylık kadar oldu, epey azaldı. :D

Yaa benimkide yapar inşallah tunekten takla atip iniyo kafesten merdiven gibi tırmanıyor sonra tekrar:). Konusuyomu peki

http://i.hizliresim.com/LE5YYG.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Yaa benimkide yapar inşallah tunekten takla atip iniyo kafesten merdiven gibi tırmanıyor sonra tekrar:). Konusuyomu peki

dişği olduğu için öyle bir beklentim yok ama ele alıştı, bir de ıslık sesi taklidi yapıyor, ıslık çalınca aynı şekilde karşılık veriyor.

dişği olduğu için öyle bir beklentim yok ama ele alıştı, bir de ıslık sesi taklidi yapıyor, ıslık çalınca aynı şekilde karşılık veriyor.

Benim tanıdığım birinin dışı kuşu 16 kelime konuşuyor :) neyse iyi günler dilerim

Oyun amaçlı yapıyordur. Yem dökmesini ızgaralı yemlik kullanarak bir miktar engellenebilir.

Geri