petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yararına mı zararına mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Paşa01 tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Paşa01

Paşa01 Guest

hocalarım 1 adet erkek mubişim var hemen hemen her gün öğlen sonu 3 den 5-6 ya kadar balkona çıkartıyorum haftasonları da 12 den 5-6 ya kadar hep dışarıda gölgede duruyor hemde dışarı çıkınca ötüyor :) sizce bu yaptığım yararlı mı zararlı mı ? (kuşum 1 yaşında)

2. Mete AYVALI

Hava Rüzgarlı Ve Soğuk deilse problem yok bence ama Rüzgarlıysa Hasta olabilir dikkatli olun genede

3. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Kargalara ve büyük kuşlara dikkat edin.kuşunuzu yaralayıp öldürebilirler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    rüzgar yoksa hava soğuk değilse yararına bile olur sosyalleşir :) kargalara dikkat edin benim ördeğimi kaçırmışlardı :)

5. Levent Sayar

Saldırmasına gerek yok bi anda gozukseler bile kuşların korkudan telef oldugunu duymustum.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  7. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Ben alalı da 10 gün olacak, kafesin kapısı açık. İstediği zaman girip çıkıyor. :)

Sayfayı Paylaş