petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fuad BİLİCİ tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    25
    Merhaba herkese, dün akşama kadar herşey yolundaydı hareketliydi kur yapıyordu ama bu sabahtan itibaren hapşırma ve kafes altında kabarık durma başladı acaba hasta mı acaba suyunu vitaminli su yapıp koydum acaba daha ne yapabilirim yeni eş olmuşlardı sarı kuşum belki bilenler vardır iki gün önce paylaşmıştım.

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

+++

#1 Fuad BİLİCİ, 13 Nisan 2016
    Son düzenleme: 13 Nisan 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Geçmiş olsun. Poposuna bakın, tüylere kaka yapışmış mı, kafes tabanındaki kakalardan cıvık olan var mı?
    Sıcak ortamda dursun. Mümkünse tül arkasından güneş görsün. Kapı pencere açmayın. Yem yiyip su içiyorsa çok korkulacak bir durum yoktur.

#2 Levent ACAR, 13 Nisan 2016
    Son düzenleme: 13 Nisan 2016
  3. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    25
    Yem yiyor su içiyor poposunda kaka yok ama sadece halsiz gibi dışkısı biraz kahve gibi açık ve uzun şekilde muhtemelen ishal ve dediklerinizi uygulayacağım

Sayfayı Paylaş