petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardim acill

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve AysegülAlan tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. AysegülAlan

AysegülAlan New Member

Beğenileri:
    0
    Bugün muhabbet kusu aldik eve geldiğinden beri uyuyor bizimle ilgilenmiyor kafesten parmagima alip cikardim hic ucmadi arada kus sesleri actik o zaman otmeye basla

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    ayşegül hanım normal görün... biz insanlar bile farklı bir ortama girdimizde yabancılık çekeriz ufacık canlar kolonisinden ayrılmış ortamı yeme içmesi değişmis direk nasıl adapte olsun size. ona 2 gün zaman tanıyın kafes dışından ilgilenin ortama alışsın ondan sonra yavaş yavaş kafes içinde alıştırmalara baslın elden yem ile besleyerek. elinize alıştıktan sonra dışarı çıkartıp eğitimine devam edebilirsiniz. Sağlıcakla

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Ortama yeni gelen kuşların sulu dışkı yapmaları,durgun hareketsiz olmaları,yem yememeleri normaldir. Zaman geçip ortama alışınca herşey yoluna girecektir.

4. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Siz genede bir fotoğraf atın. Benim yeni getirdiğim kuşu kafesten elimi uzatsam kaçacak delik arıyor. Aynı şekilde hasta kuş almışım o da parmağa çıkmıştı hemen. Bu işte bir gariplik var fotiğraf atın bakalım durumuna

Sayfayı Paylaş