Karadeniz Pet

Yardım Arkadaşlar Çok Önemli

• Konbuyu başlatan muhabbetciyiz
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetciyiz

Guest
Arkadaşlar Bizim Buradaki Petshop'a Sordum Benim Kuşlarım 5 Tane Yumurta Yaptı ve Hepsi Boş Çıktı Dün Yine Yumurtladı Dolu Çıkarmı Diye Sordum.

Petshop'cu bana 5 Tane Yumurta Boş Çıktıysa Hep Boş Yumurtlar Dedi.
Neden Diye Sorduğumda Erkek Dişiye İyi Çarpamıyormuş Dişiye,Bu Yüzden Yumurtlar Boş Çıkarmış ama hep boş çıkacağını Daha İyi bir erkek vermek istedi

Hepsi boş olurmu ? yinede sorayım..

1.Kuluçka 5 Yumurta Hepsi Boş Hepsinin günü geçti almak istemedim yine hamile olduğunun farkına vardım ve dün baktığımda 6 yumurta vardı hemen 3 er tane boş yumurtları aldım eski boş olanları aldım 3 tane içeride bıraktım yeni yumurta ve eski 2 yumurta yuvalıkta bugün yeni bir yumurta çıkacaktır inşallah dolu çıkarmı ? yine boş çıkarsa yumurtalar ne yapmam gerek dolu çıkması için ?

İlk kuluçkada boş çıkabiliyorlar. karamsar olmayın. bence petshop dakiler satış yapmak istemişler :)

İlk kuluçkada boş çıkabiliyorlar. karamsar olmayın. bence petshop dakiler satış yapmak istemişler :)

petshop'dan cıkar cıkmaz zaten aklıma takıldı satış yapmak istediği hemde bir kaç kez petshop'a kusumu götürdüm çok güzel oldugunu kendisine satmamı istemişti :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

Yani erkeğimin maşallah'ı var ama her canlı güzeldir !

Geri