Karadeniz Pet

Yardım arkadaşlar

• Konbuyu başlatan TUĞRUL
  • Başlangıç tarihi
T

TUĞRUL

Guest
Merhaba öncelikle aranıza yeni katılan biri olarak herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. Arkadaşlar üç gün önce bir arkadaşım bana bir çift muhabbet kuşu alıp hediye etti. sizlerden ricam bu kuşların ırkları nedir ve cinsiyetlerini söyleyebilir misiniz vede sarı kuşum mavi kuşa kusuyor bunlar eş olmuşlar mıdır yavrulama dönemleri yakın mıdır. ( fotografları eklenmiştir)
8nPXyn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

DXBGvo.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

Elr21z.jpg

Yeşil olan daha yavru ama telden bakıyorum mavi tam görünmüyor kafası ve gözüne bakmak lazım yaşı için. Cinsiyetleri için burunlarına bakılıyor önden bir foto çekebilir misiniz acaba?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tamam mana arkadaşım şimdi ikisini elime alıp fotografını çekip yayınlıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

0Vlp58.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:57 --

4m1VJL.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

soruma cevap yazacak bir arkadaşım yok mu?

Kuşların ikiside yavru yani 2 aylık fln lar. Mavi kuş erkek sarı olan dişi gibi geldi bana ama 1 ay sonra daha net belli olur. Mavi kuş çek kırması uzun kuyruk ince ve dik duruş, sarı kuş yerli ;)

teşekkür ederim, sarı kuş erkek kuşa kusuyor bu eş oldukları anlamına gelir mi acaba kafese yavruluk koymalımı yım sizce

sarı maviye kusuyorsa iyi ama tam eş olduklarını göstermez
siz yinede yuvalık takın bi sansınızı deneyin

Geri