Karadeniz Pet

Yardım arkadaşlar.

• Konbuyu başlatan TUĞRUL
  • Başlangıç tarihi
T

TUĞRUL

Guest
Merhaba arkadaşlar dün eminönünden tek sultan papaganı aldım satan adam bu papaganın erkek ve en fazla 2 aylık olduğunu söyledi ırkıda cevestovak dedi. şimdi gidilen yer eminönü olunca insanın içine süphe düşüyor ,bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.
0VBl3B.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:53 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

4mM1NG.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:53 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

A2knjL.jpg

Kuş güzel,hemen bırakmasaydın odaya iyi olurdu.
Keşke Eminönündeki kuşçulara hiç bulaşmasaydınız.
Başımdan geçen kısa bir olayı anlatayım:Akvaryum için Makrakanta balığı aldım sordum erkekmi dişimi diye.Adam dediki''Önceden biliyordum,ama şimdi bilmiyorum''dedi.Nasıl yani dedim.Verdiği cevap çok açıktı''Yalan söylüyordum o zamanlar''dedi.
Gerisini varın siz düşünün.Ha içlerinde mutlaka işini gerçekten düzgün yapanlar vardır.

merhaba arkadaşım çok doğru söylüyorsun aslında üreticilerden almak en iyisi ve güvenilir olanı dün eminönününü dolaşırken birden aklımıza geldi yani eşimin hoşuna gitti alalım dedi bende kırmadım ve aldım.şimdi ise aklmızda soru işaretleri var bize söylenildiği gibi kuş acaba erkek mi acaba sahiden yavrumu diye .bizi aydınlatacak arkadaşlar lütfen yorum yapın.teşekkür ederim.

kardeş sultan papağanını cinsi ötüşünden anlaşılır senin kuş mutasyon yani anlaşılması sadece ötüşü ile olur youtube erkek sultan papağanı ötüşü dinle karşılaştır bence .genç kuş bence ama 2 aylıktan büyüktür. ayrıca eminönü istanbul ulus ankara kuş pazarında ben henüz dürst biri ile karşılaşmadım varsada bana denk gelmedi burada duyduğum hikayeleri anlatsam efsane olur ki bunları satan adamlardan duydum yani kuştan çok iyi anlamıyorsan oralardan alış veriş yapma ... hem parana hem emeğine hem kuş sevdana yazık olur.

teşekkür ederim ahmet arkadaşım aldık artık kısmet erkekse de dişi ise de hayırlısı :))

2 aylık oldunu sanmıyorum en az 4 5 aylık var bence

Kuşunuz erkek