petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardim Bilgi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur_dagdelen tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ugur_dagdelen

Kuş yumurtayı neden yer ve yerıne ne zaman tekrar yumurta yapar ?

2. Konyalı

Konyalı Guest

5 yılda bır yumurtlar dıye bılıorm

3. ugur_dagdelen

Konyalı kafanmı güzel 16 sene omru var zaten

4. Kemal ÇETİN

5 yıl diye bir durum yoktur. Her dönem yumurtlayabilir ama her hayvan gibi bahar ayları yaparlar genelde senede 1-3 defa yumurta yapabilir...

5. ugur_dagdelen

ben 8 taneye kadar yumurta yapıyor dıye bılıyorum ama yumurtayı yedıgı ıcın kararsızım .

6. Kemal ÇETİN

Bu durum benimde başıma geldi genelde strese girdiklerinde böyle yapıyorlar bana tecrübe oldu benim dişi kafesi temizlemek için yerini değiştirdiğimde kırmıştı mesela...

7. ugur_dagdelen

ee ozaman kafesıdemı temızlemıcez ben kafese umurta yapmıstı yuvalıga koymustum.

8. Sezin ÇELİK

Sezin ÇELİK New Member

Beğenileri:
    0
    bazilari yumurtaya dokundugunda da kirar

9. Hasan YILDIRIM

kardeş kuş yumurtayı vitamin eksikliğinde yer sen ona yumurtayı haşla iyice tek kabunu toz haline getir ver yine yerse o huy edinmiştir dişiyi değiş

10. ugur_dagdelen

yumurtayı sarısını beyazını bıde kabugunumu un ufak edıcem ?

11. Hasan YILDIRIM

kalsiyum eksikliğinden yiyiyordur büyük olasılıkla o mama sana dediğim tek kabugunu un ufak et öle kafesin bir yerine mama gabıyla ver kalsiyum eksikligini gidersin bide suyuna vitamin koymak istersen koy a vitaminidi sanırım kalsiyum için öle takviye et bakalım yine yersede zaten değiş huy edinmiştir.

12. ugur_dagdelen

sadece kabugunu un ufak edıp yemlıgını koyucam dogrumu anladım ?

13. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    eveeet kardeşim yaa

Sayfayı Paylaş