petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Edebilecek varmı ? ''acil''

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alişan YILMAZ tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Alişan YILMAZ

benım dişi muhabbet kuşumun ''popo'' kısmında dışkı var ve gagasıyla temizlemeye çalışıyor gagasınada dışkı bulaşıyor,kuşta halsizlik çok az var. ne önerirsiniz ne yapmalıyım ? kafesinde kuş kumu murekkep balığı kemiği yemi var su'larını hergün tazeliyorum kafesinin içi 2 günde 1 temizliyorum yani kuşun bulunduğu ortam temiz sigara vs içilmiyor. ne yapmam gerek ? Üstadlar bir yardım edermisiniz ?

Resim :confused: :confused: :( :( :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

Güncel ! Koskoca sitede bir allahın kulu yardım etmiyormu !

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    dostum kuşun cırcır (ishal) olmuş olabilir. vitamin kullan ve poposunuda pamuk veya bi bezi ılık suyla ıslayıp temizleyebilirsin.

3. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Dışkısı ne durumda ihsal falanmı ?

4. Alişan YILMAZ

Vitamin olarak ne önerirsiniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

bi kafeste 2 kuş var fakat yanı kafesın ıcındekı dışkılarda normal..

Sayfayı Paylaş