Karadeniz Pet

Yardım edebilicek var mı ?

• Konbuyu başlatan mstakç
  • Başlangıç tarihi
M

mstakç

Guest
Merhaba arkadaşlar bende İngiliz ve çek dişili erkekli çift var dişi çok istekli ama erkek dişiye hiç ilgi göstermiyor dişi yanına yaklaştığında kaçıyor sebebi nedir bunun acaba ?

dişi 7-8 aylık İngiliz

erkek 19-20 aylık çek

Fotoğraflarıni görsek iyi olurdu maşallah kuslariniza ayrıca 2 3 aydan beri beraberseler bir de 2 3 hafta değiştirme yolunu deneyiniz

Fotoğraflarıni görsek iyi olurdu maşallah kuslariniza ayrıca 2 3 aydan beri beraberseler bir de 2 3 hafta değiştirme yolunu deneyiniz

telefonumdaki bazı sıkıntı nediyle resim atamıyorum.. 2-3 hafta beklemedim 3 4 gün ayırdım yumurta maması verdim birazda bal koydum çok neşelendiler felan erkek yem kusmaya başladı salmadayken dişiyi fırsatı yakalmışken yanına koydum ama hiç oralı bile olmadı dişi yanına gittikçe erkek teller atlıyor kaçıyor. şimdi tekrar ayırdım... ne yapmalıyım ne önerirsiniz ?

Bal koymayın tam olarak ne zamandır beraber bu kuşlar?

aynı durum bendede var .. erkek 18 aydır bende dişi bir haftadır bende üstad

eksik yazmışım yahu kimsede uyarmamış :p

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayırın ayırma yönteminde durum pozitife dönebilir :) Bir hafta çok az biraz zaman verin ayırmayada gerek yok şimdilik :)

Son düzenleme:
Ayıracak bir durum yokki kuşları birleştirin ve ayirmayin artık hayırlı üretim ler olsun inşaallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Yuvaligi takın sonrada yumurta maması verin yem su gerisine karismayin rahatsız olmasinlar

Yusuf kardeşim bal koymayı tavsiye etmiyor musun.

Yusuf ustam ben ayrıyeten Ballığa koyuyorum yani 3-4 gün kalıyor o zaman Ballık kullanmayayım mı?

Kullanma derim Ustam ben kullanmayanlardanim saka besledigim zamanlarda ona veriyordum

Senin bilgin kıymetlidir,ballığı çıkarıyorum

Geri