petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım edebilir misiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burçin tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burçin

Burçin Guest

Dün akşam çok hareketliydi,mutlu gözüküyordu.Ancak hiç bir şey yokken birden bire etrafa yediği yemleri çıkarttı.Telaş içinde yanına gittiğimde göz çevresindeki tüyler değişik bir hal almıştı.Korktum,kaşınıp duruyordu...Şuan iyi sakin sakin oturuyor,sabah kafesinden çıkarttım mutlu gözüküyordu.Göz çevresindeki tüyler,dünkü gibi olmasa da yine de değişik duruyor.Umarım yardım edebilirsiniz.Daha küçük,onu kaybetmek istemiyorum...
    Bu arada bir kez daha cinsiyetini,yaşını ve cinsini öğrenmek istiyorum.(Erkek,3 aylık,yerli denmişti ilk aldığımda)

2. Salih ÇİÇEK

Kusunuz buyuk ıhtımal tuy değiştiriyor bana gore korkulcak bişey yok vitamin takviyesi yapın ve 4-5 gunde 1 ufak dılım salatalık verin daha hızlı atlatmasına yardımcı olucaktır. Benım bılgılerım bu sekılde yıne de bılen ve bu ıste uzman olan arkadaslarımız yardımcı olur :)

3. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Pet shoptan b vitamini al 8 tl suyuna koy ok

4. merve-35

merve-35 Guest

evet erkek. aynısı benim 2 yaşında ölen kuşuma birkaç kez olmuştu. (tabiki ölüm sebebi bu değil) korkulacak bir şey yok. kendi haline bırakın. arkadaşların dediği gibi salatalık yada marul verebılırsın. çok fazla yem yemesin bir de.

5. Burçin

Burçin Guest

Yardımcı olduğunuz için,teşekkür ederim hepinize.Ben mantar olur diye çok korkuyordum.Şuan içim rahatladı =)

6. Salih ÇİÇEK

İçinizin rahat etmesi icin vazelin sürebilirsin gagasına cok az suanda mantar gozukmuyor ama :)

7. Burçin

Burçin Guest

Dün sürekli kaşıdığı için mantar olmasından korktum.Ancak şuan kaşıdığını görmüyorum,mutlu mutlu kafesinde duruyor :) Eğer kaşıdığını görürsem süreceğim.Teşekkür ederim.

8. Salih ÇİÇEK

Rica ederim :)

9. Fetih Kaan Sayın Yeniürtc

Yeni alıp 2 gecedir evimde kalan muhabbet kuşu pet shopda yumurtaya yatıyordu eve getirdim yuvaya hiç girmedi acil yardımm

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kuş tuyde ondan kaşınıyordur 2 hafta 3 hafaya güp güzel tüylri cıkar

11. Ertan81

Ertan81 Guest

Benim kusumdada ayni kafasinda beyaz beyaz yeni tüyler cikiyo heralde büyoyo.

12. Tahsin ÖZDEN

B vitaminini eksit etme gün aşırı yarım suluğa 3 damla koyarsın en çok sevdiği sürekli üzerinde durduğu tüneğine diklemesine bi ince dal parçası koy dışardan kafesin üzerinden yerleştirebilirsin kafasını sürtebilecek uzaklıkta olmasına özen göster bu aralar tatlı yiyecekler varme ballı kraker gibi tüy döküm süresini yarı yarıya düşürmekle kalmaz sağlıklı bir şekilde de bitirmesini gerçekleştirir tüy dökümü bittikten sonra 4 günde bir B vitamini vermeye devam edersin çok yakışıklı bir erkeğe dönüştüğünde resimlerini paylaşırsınız geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş