Karadeniz Pet

Yardım Edebilirmisiniz lütfen

• Konbuyu başlatan Teknoay.org
  • Başlangıç tarihi
T

Teknoay.org

Guest
Mavi beyaz Kuşumun bir kanadı yukarıda ve titriyor korkuyorum ucabiliyor fakat yüksekten uçamıyor ne yapmalıyım

Kuşumun Resmi

http://hizliresim.com/99YJy9

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yardım edecek varmı ?

Kuşumun kanadının biri yukarıda biri aşagıda yardım edebilecek varmı ?

Kuşumun Kanadında sıkıntı var

99YJy9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:04 --

Mavi kuşumun kananında bişe var ama anlamadım ben yardım edebilecek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Admin siz yardım edin bari lütfen

99YJy9.jpg

kuşumun kanadında bi sıkıntı var sorunlarda paylaştım ama yardım eden yok siz yardım edermisiniz ?

Kanadını bir yere çarpmış olabilir diye düşünüyorum...

Evet banada kimse cevap vermiyor. Ben bu konu hakkında birşey bilsem yazardım ama maalesef , birşey söyleyemem. Gerçekten bu cevap yazmama sorunu canımı sıkıyor benimde :(

Kırık felan varmıdır aceba yeşilin yanına eş aldım dun aldık biraz araştırma yaptım elime aldım kuşukanadını tuttum acıp kırıksa ses cıkarır dıye cıkarmadı ne yapmalıyım

Kendi kendine düzelir eğer kırığı olsaydı öterdi, şimdilik rahatlayabilirsiniz fakat gözlemlemeye devam edin başka bir sorunu varsa düzelmez... :) Geçmiş olsun

Son düzenleme:
Veterine felan götürsem ne yapabilirler yardım olabilirlermi sizce bi sorum daha var kusura bakmayın eşlessinler diye aldım yeşil kusum mavi kuşuma yem yedirmiyor onun yanında ayrılmıyor

Veterine felan götürsem ne yapabilirler yardım olabilirlermi sizce bi sorum daha var kusura bakmayın eşlessinler diye aldım yeşil kusum mavi kuşuma yem yedirmiyor onun yanında ayrılmıyor

Önemli değil... :) Veterinere götürebilirsiniz tabiki... Kuşlarınızın tam fotoğrafını görebileceğim bi fotoğrafı yok mu? Ceresi tam gözükmüyor...

Son düzenleme:
Sağ kanadında telek eksikliği olabilir mi ben bir şey anlayamadım

Kanat tuylerinde eksik varsa böyle yapabilir bir darbe almışsa böyle yapabilir çok geniş yani anlayamayiz ki bu şekilde

kanadını kakdırıp altına bir bakın morarma kan toplama veya şişlik var mı. Bizim buradan yardımcı olabileceğimiz bu kadar. isyana gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

Evet banada kimse cevap vermiyor. Ben bu konu hakkında birşey bilsem yazardım ama maalesef , birşey söyleyemem. Gerçekten bu cevap yazmama sorunu canımı sıkıyor benimde :(

hangi konunuzda cevap verilmedi merak ettim

Son düzenleme:
Göremedim şişlik felan fotograflarını atıyorum kanadın

kanadını kakdırıp altına bir bakın morarma kan toplama veya şişlik var mı. Bizim buradan yardımcı olabileceğimiz bu kadar. isyana gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

geride kaldılar isimlerini bilmiyorum çok konu açmıyorum zaten. Ama açıncada en aşağı kayıyo gidiyo güncellemek zorunda kalıyorum. Öyle bile 1-2 cevap :(

Geri