Karadeniz Pet

Yardım eder misiniz

• Konbuyu başlatan Berkan Sahin
  • Başlangıç tarihi
B

Berkan Sahin

Guest
MERHABA ABİLERİM ABLALARIM YENİ ÜYEYİM VE NERDEYSE 2.5 3 AYLIK COK HAYLAZ Bİ MUBİŞİM VAR YAKLASIK 1 AY KADARDIR BİZİMLE BEN ONA COK ALISTIM CUNKU COK GÜZEL :) FAKAT ŞÖYLE Bİ SORUM VAR KAFESTE TÜNEKTEYKEN SÜREKLİ KABARIYO AYAKLARI İLE KAFASINI KASIYO KAŞIMA SÜREKLİ DEGİL AMA KABARIYO VE SÖNÜYO KAFESTEN CIKTIN MI İÇERİ GİRMEK BİLMİYO :) KABARMASININ Bİ SORUNU OLAMAZ DEĞİL Mİ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM :confused:

bir foto yolayın kaparıyorsa soğuk algınlığı vardır

Kabarırken Nasıl Diyeyim Böyle Pırr Diye Ses Geliyormu Yoksa Hep Kabarık Mı Duruyor ?

aynisini benm kusda yapiyor kasinti var 2 dkda bir kabarip silkeleniyor kafeste fazla hareketli degil ben onemsememistim sorun varmi acaba bit falansa yandım

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ya benim kusu bugun aldım yemini koyarken kafesten kaçı ve sıcak sobaya kondu.psikolojisi bozulmusmudur bozulduysa nasıl duzeltebilirim bide bana olan guveni kaybolmusmudur? lutfen yardım edin

kardeş kuşu bugün aldıysan zaten sana güveni oluşmamıştır psikoloji hakkında bi bilgim yok

bana alışmaz diye çok korkuyorum bide kaçınca bi kaç kere duvara çarptı ne yapabilirim ?

Geri