petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım eder misiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve brunomars tarafından 13 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    Merhaba 2 gun once yaklasik 2 aylik bir muhabbet kusu aldim geldiginde cok sessizdi ve korkuyordu issirmiyordu da bir lere kafesinden disari cikardim bir iki kere uctu sonra geri kafese koydugumda bir anda hareketlendi ama sadece tabanda dolasiyor en yikaridak tunege cikmiyor dun gece tabanda otmeye kanat cirpmaya vb. Basladi aciktigini hissettim kafesin icinde parmagima alip yemin oldugu kaba koydum yemeye basladi ve sustu acaba kendisi yem ve su kabini bulamiyor mu ne yapmaliyim?

2. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Odanın ışıklanması iyimi ? kafes tülünü çok yukarı çıkarma :)

3. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    [​IMG][/url][/IMG]

oda ışıklandırması iyi benim kendi odamda kalıyor ve hiç ötmüyor yavru olduğundan ve yeni geldiğindendir diye düşünüyorum ama yardımlarınızı bekliyorum.

4. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    arada kuytu bir yerde havalandır canlanır .

5. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun daha 2 3 aylık çek ırkı sanırım endiselenmene gerek yok kardeşim ışık kapalı iken birden hareket yapma mubisi korkutursun o alışır kafesine ve karanlıkta da bulur yemini suyunu benim tavsiyem eline alışına kadar salma kuşunu dışarı saldigunda sağdan sola vurursa en azından sana alışkın olması iyi olur

#5 Myscene, 13 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2016
  6. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    eger yine yem kabini bulamazsa oylece bulmasini mi bekleyeyim yoksa mudahale edeyim mi?

7. alper onur

alper onur Member

Beğenileri:
    0
    Alışır zor bir durum değil kendi bulur yemini suyunu yeterki acıksın.. Ara ara ilgilen bebekle

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Eğerki yem yeme seviyesindeyse yaşı uygunsa o her türlü yiyecektir tabanda daha rahat yediği için orada takılıyor olabilir güle güle besleyin

9. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Acıktığında yemin yerini bulacaktır. Birkaç gün daha geçtikten sonra daha da hareketlenip ortama ve size alışacaktır. Güle güle besleyin.

10. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    Hepinize tesekkur ediyorum insallah dediginiz gibi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

Birde kusum kafesin tabanindaki izgarayi gagasigla tutp kanatlarini cirpior ya da kemiriyor bu ne anlama geliyor? Ya da tülünü gagasiyla tutuyor oyle kalior

#10 brunomars, 13 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş