petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Edermisiniz Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ottoman tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ottoman

ottoman New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba benım 1 aylık muhabbet var da ele gelıyor hatta elımden yem bıle yıyor zorla olsa da ama bır nokta belırledı habıre oraya ucup duyuruyor bu noktayı nasıl unutturabılırım gostermemek dısında bıde 1 haftadır habıe ılgılenıyorum ama bır turlu gel dıyınce gelmıyor bunu sızınkıler gıbı gelmesı ıcın seslenınce ne kadar zaman geçmesı lazıım acaba yada ben cok acele mı edıyorum acaba Ilgınız ıcın teşekkurler...

2. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Biraz acele ediyorsun osmanlı kardeşim. 1 haftada olmaz bu işler. Aynı şekilde ilgiyi kesmeden devam edersen başarılı olursun. Aynı noktaya uçması yaşı itibariyle normal, henüz odada kendisi için güvenli olabilecek tek bir yer keşfetmiş oraya konuyor. Zamanla daha fazla yere konacaktır.

3. ottoman

ottoman New Member

Beğenileri:
    0
    Tşk ederim bu biraz moral oldu dogrusu bende mi sorun var diyordum sağul Mert Dostum ilgin ve bilgin için

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Zamanla olur 3 ay sonra falan eğer sürekli ilgilenirseniz dibinizden ayrılmaz

Sayfayı Paylaş