petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım edermisiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İZZET DEMİRBAŞ tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. İZZET DEMİRBAŞ

iyi akşamlar..daha önce kuşumun videosunu çekip kaşınma sorununu sormuştum cvplardan sonra içim biraz rahatlamıştı..kuş hala tüylerini ısırıyor yoluyor ve bugun kanadının altını kanattığını farkettim birde bütün kanatlarını kopardı şimdi düşmeyen kanatlarda yamuk duruyor her an düşecek gibi..kuş acaba hasta yada bir sıkıntısı varda ben mi farketmiyorum?sağına soluna baktım bit sorunu yok gibi..acaba küçük olduğu için mi dökülüyor kanatları?fotoğraf çekmiştim aslında eklemek için ama boyutu büyük olduğu için eklemedi..
    [YOUTUBE]EqT53HlQthc[/YOUTUBE]

2. Tevfik AKTUNÇ

Çok iyi anlamam üstad ama bana bit var gibi geldi kuşta çok feci kaşınıyor o kaşınırken ben huylandım inan.

3. İZZET DEMİRBAŞ

sanırım 2 tane foto ekleyebildim üstteki yaklaşık 25 günde dökülenler ;alttaki resim ise üzerindeki kanatlar çok biçimsiz yamuk yumuk düşecek gibi onlarda.yavru kuş yeni kanat çıkarması gerekirken halihazırdaki kanatlarının uzayıp dökülmesi biraz anormal değilmi?

4. İZZET DEMİRBAŞ

kuşun keyfi yerinde aslında gece hiç huysuzluğu olmuyor rahat rahat duruyor birde çok aradım ama hiç bit emaresi göremedim...

5. Tevfik AKTUNÇ

@Muhammet ÇELİK veya @GÖKHAN GENÇ yönetim üyeleri yardımcı olurlar bu konuyla ilgili sanırım görmediler.

6. İZZET DEMİRBAŞ

merakla bekliyorum yardımlarını baya evham yaptım....

7. Tevfik AKTUNÇ

Zamanla bekleyiniz mutlaka dönüş yapıyorlar, destek olmasını seviyor buradakiler. Sadece flood (art arda mesaj) yapmamaya dikkat edin. Ceza almanıza sebeb olabilir

8. İZZET DEMİRBAŞ

ilginiz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    küçük kuşlar biraz daha fazla kaşınıyor ama bit var gibi. Ya da hayvana zararlı olan bişeyler var önceki kuşumda çok kaşınıyordu çok aramama rağmen bit bulamamıştım. Bit ilacını bir deneyin hocam

10. İZZET DEMİRBAŞ

eğer bit yoksa bit ilacı kullanmanın bir zararı olur mu peki?

11. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ben avisol sprey kullanıyorum faydasını gördüm kullan zararı olmaz ama spreyi kafasına ve o yara üzerine sıkma

Sayfayı Paylaş