Karadeniz Pet

Yardım edermisiniz?

• Konbuyu başlatan İZZET DEMİRBAŞ
  • Başlangıç tarihi
İ

İZZET DEMİRBAŞ

Guest
iyi akşamlar..daha önce kuşumun videosunu çekip kaşınma sorununu sormuştum cvplardan sonra içim biraz rahatlamıştı..kuş hala tüylerini ısırıyor yoluyor ve bugun kanadının altını kanattığını farkettim birde bütün kanatlarını kopardı şimdi düşmeyen kanatlarda yamuk duruyor her an düşecek gibi..kuş acaba hasta yada bir sıkıntısı varda ben mi farketmiyorum?sağına soluna baktım bit sorunu yok gibi..acaba küçük olduğu için mi dökülüyor kanatları?fotoğraf çekmiştim aslında eklemek için ama boyutu büyük olduğu için eklemedi..
[YOUTUBE]EqT53HlQthc[/YOUTUBE]

lj940.jpg

Çok iyi anlamam üstad ama bana bit var gibi geldi kuşta çok feci kaşınıyor o kaşınırken ben huylandım inan.

sanırım 2 tane foto ekleyebildim üstteki yaklaşık 25 günde dökülenler ;alttaki resim ise üzerindeki kanatlar çok biçimsiz yamuk yumuk düşecek gibi onlarda.yavru kuş yeni kanat çıkarması gerekirken halihazırdaki kanatlarının uzayıp dökülmesi biraz anormal değilmi?

@Muhammet ÇELİK veya @GÖKHAN GENÇ yönetim üyeleri yardımcı olurlar bu konuyla ilgili sanırım görmediler.

merakla bekliyorum yardımlarını baya evham yaptım....

küçük kuşlar biraz daha fazla kaşınıyor ama bit var gibi. Ya da hayvana zararlı olan bişeyler var önceki kuşumda çok kaşınıyordu çok aramama rağmen bit bulamamıştım. Bit ilacını bir deneyin hocam

küçük kuşlar biraz daha fazla kaşınıyor ama bit var gibi. Ya da hayvana zararlı olan bişeyler var önceki kuşumda çok kaşınıyordu çok aramama rağmen bit bulamamıştım. Bit ilacını bir deneyin hocam

eğer bit yoksa bit ilacı kullanmanın bir zararı olur mu peki?

ben avisol sprey kullanıyorum faydasını gördüm kullan zararı olmaz ama spreyi kafasına ve o yara üzerine sıkma

Geri