Karadeniz Pet

yardım edermisiniz?

I

isra

Guest
merhaba.Muhabbet kuşumu alalı 2 hafta oldu.Elimden çok güzel yem yiyor.hatta elimi görünce baya bi heyecanlanıyor:)Ama parmağımı yaklaştırtığımda tedirgin oluyor.parmağıma gelse bile 1-2 saniye gelip (oda benim zorumla parmağımı karnına yasladığımda geliyor) sonra gidiyor.nasıl parmağıma gelmesine alıştırabilirim ki:confused:

merhaba.Muhabbet kuşumu alalı 2 hafta oldu.Elimden çok güzel yem yiyor.hatta elimi görünce baya bi heyecanlanıyor:)Ama parmağımı yaklaştırtığımda tedirgin oluyor.parmağıma gelse bile 1-2 saniye gelip (oda benim zorumla parmağımı karnına yasladığımda geliyor) sonra gidiyor.nasıl parmağıma gelmesine alıştırabilirim ki:confused:

Muhtemen kusunuz hala korkak, aldiginiz yerde ikide bi elini uzatan, kafese elini sokan insanlar vardi muhtemelen. Iki hafta uzun bi zaman degil, elinizden yem yemeye basladiysa bu cok iyi bir gelisme. Bir tunek yardimiyla tunege oturmasini saglayin, ikinci bir tunekle yeniden o tunege cikmasini saglayin, merdiven gibi, sonra parmaginizla deneyin, biraz sabirla mutlaka olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daha çok erkek sen elinden yem yediğine şükret şimdilik biraz daha zaman gerekli bunun için . Sabret ve ilgiyi asla kesme zarar gelmeyeceğini tamamen anladığında başarıyı elde edeceksin.

Geri