Karadeniz Pet

Yardım Edermisiniz ?

yeniyim9292

Yeni Üye
Ya arkadaşım bana 1 haftalığına muhabbet kuşunu bıraktı emanet kuş sonuçta başına bişi gelsin istemiyorum onunla ilgileniyorum ama elime gelmiyor korkuyor benden ayrıca kafesin içinde bi sağ bi sol hiiç rahat durmuyor nette biraz araştırdım dışarı çıkmak istiyordur yazmışlar ama nasıl çıkarcam ki dışarı korkuyor benden

bence cıkarma hocam senden korkması normal sonucta baska bi ortama geldi ve sizi tanımıyor .
fazla rahatsız etmeyin günlük suyunu degiştir .yemini kontrol et . üşütmemen kafi gelecektir .

bencede salmayın evi tanımıyor biyere çarpabilir yemini suyunu eksıksız verın bırakın dursun alışması öyle kolay bi zaman deqil

tamam salmıyorum da bu yazı yazarken hiç rahat durmuyordu şimdide öyle sakin duruyor ki :) anlamadım emanet ya ondan korkuyorum bişi oolucak diye belki de basit bi paranoya sadece

tamam salmıyorum da bu yazı yazarken hiç rahat durmuyordu şimdide öyle sakin duruyor ki :) anlamadım emanet ya ondan korkuyorum bişi oolucak diye belki de basit bi paranoya sadece

bişey olmaz merak etmeyin . dedigim gibi yemı ve suyunu kontrol etmen kafi gelecektir .

Bir haftalığına size gelen kuş o zaman içinde ortama ancak alışabilir. Bu zamanda ne kadar eğitim verilebilir onu bilmiyorum. Arkadaşların dediği gibi yem su vs. temizliği dışında rahatsız etmeyin ki daha fazla ürkmesin.

tamam teşekkürler arkadaşlar içime su serptiniz ya yok intihar eder öyle fln dediler korktum ne yalan söyleyim

Geri