petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edermısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve erdinckara tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. erdinckara

dısım kusum 1 hafta önce yumurtladı suan 2 yumurtam var yumurtalarının ustunde devamlı yatıyrodu bugun 3 saattır bakıyorum yuvaya ıkı kere gırdı ve ıcerde 1 dakkıka gecırıp cıktı.ayrıca ısıkları kapatıp yarım saat bekledım daha once hemen yuvasına gıderdı sımdı dısarda uyuyor. ayrıca hala devamlı cıflesıyolar .
    ne yapmalıyım yumurtalara bısey olurmu ?

2. Tunç ÇAĞATAY

Havalar sıcak bişey olmaz o ısıyı ölçer ilk kuluçka dönemimi ?

3. erdinckara

evet ve gercekten de havalar baya sıcak ama yuvaya gırıp kısa sure durup dısarda yemek ve oyunla vakıt gecırmesı dısarda uyuması baya canımı sıktı

4. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    yumurtalar soğmasın yeter ve doluysa tabi.Havaların sıcak olması avantaj anneyi yormaz yumurtların üstüne yatacam diye...

5. erdinckara

sımdı yumurtalara bakıp rahatsız etmek ıstemıyorum ama devamlı erkekle cıflesmek ıstıyo erkek gunde 4-5 kereden yorulmus olacak kenarda artık bıraz yorgun gorunuyo.yumurtalar ıcın yata kus ıcın suan bıse yapmalımıyım

Sayfayı Paylaş