Karadeniz Pet

yardım edermisiniz?

• Konbuyu başlatan Hayat
  • Başlangıç tarihi
H

Hayat

Guest
merhaba ben dün bir muhabbet kuşu aldım yavru ve erkek. kakası biraz sulu ve poposuna yapışıyor bazen. onu temizliyor tekrar yapışıyor. kakası normal değil acaba stres mi yaptı ve yem yemiyor. neden olabilir. bugün elimle yem yedirdim. benden korkmuyor elime geliyor.ama yemi kendisi gidip yemlikten yemiyor. ne yapa bilirim. birde çimlendirilmiş yem yapıp versem sakıncalı olurmu. yer mi bilmiyorum amaç

birde vitamin almak istiyorum. hangi vitamini önerirsiniz. günlük kullanım için ilk başlarda

henüz alışma sürecinde olduğu için korkuyor. kakası o yüzden sulu. ben de 5 gün önce aldım ilk 3 gün sulu yapıyordu şimdi düzeldi. ayrıca sen görmeden mutlaka yem yiyordur o. bizimkide biz varken yemiyor utanıyor. ama biz odada yokken yediğini gördüm. vitamini herhangi bir petshop tan alabılirsn

umarım üşütmemiştir siz yinede sıcak tutun patates verin. vitamin olarakta ben avisol kullanıyorum

teşekkür ederim üşütmedim yani pencere açıkken kapı kapalıydı ve kafesi kenara koydum üşümesin diye. birde taş tünekler faydalımı alabilirmiyim

Geri