petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edermisiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hayat tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Hayat
    Gizli

Hayat Guest

merhaba ben dün bir muhabbet kuşu aldım yavru ve erkek. kakası biraz sulu ve poposuna yapışıyor bazen. onu temizliyor tekrar yapışıyor. kakası normal değil acaba stres mi yaptı ve yem yemiyor. neden olabilir. bugün elimle yem yedirdim. benden korkmuyor elime geliyor.ama yemi kendisi gidip yemlikten yemiyor. ne yapa bilirim. birde çimlendirilmiş yem yapıp versem sakıncalı olurmu. yer mi bilmiyorum amaç

2. Hayat
    Gizli

Hayat Guest

birde vitamin almak istiyorum. hangi vitamini önerirsiniz. günlük kullanım için ilk başlarda

3. merve-35
    Gizli

merve-35 Guest

henüz alışma sürecinde olduğu için korkuyor. kakası o yüzden sulu. ben de 5 gün önce aldım ilk 3 gün sulu yapıyordu şimdi düzeldi. ayrıca sen görmeden mutlaka yem yiyordur o. bizimkide biz varken yemiyor utanıyor. ama biz odada yokken yediğini gördüm. vitamini herhangi bir petshop tan alabılirsn

4. umarım üşütmemiştir siz yinede sıcak tutun patates verin. vitamin olarakta ben avisol kullanıyorum

5. Hayat
    Gizli

Hayat Guest

teşekkür ederim üşütmedim yani pencere açıkken kapı kapalıydı ve kafesi kenara koydum üşümesin diye. birde taş tünekler faydalımı alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş