petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edermisiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğuş ŞEKER tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1) kuşlarımın sularına kaç günde bir bal atabilirim.
    2) kuşlara 1çay kaşığı nijer kaç gün aralıklarla verebilirim yoksa hep mama kaplarında dursunmu?
    3)nijeri yaptığım havuçlu yumurtalı mamanın içine karıştırabilirmiyim?
    CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

bilgisi olan yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

güncel.....

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    yardımcı olmak isterdim ama pek bilgim yok söylediklerin hakkında arkadaşlar yardımcı olacaktır mutlaka.. ;)

3. Büşra Özkara

Büşra Özkara New Member

Beğenileri:
    0
    belli ölçütler yok balı bence sularına atma ayrıca bisküviye karıştır mama halinde ver. nijeri yemine karıştırırsan özenle nijeri yemez nijeri ayrıca ver aç olduğu bi zamanda tabi kendi yiyebileceği miktarı belirler . nijeri mamayada karıştırma nijer seven bi kuş görmedim henüz mamayı da yemez hepsini denedim :D

Sayfayı Paylaş