Karadeniz Pet

Yardım Ederseniz Mutlu Olurum

• Konbuyu başlatan Berkyxd
  • Başlangıç tarihi
B

Berkyxd

Guest
Arkadaşlar Benim Erkek Muhabbet Kuşum Var Bir Gün Yanına Eş Alıyım Dedim Ama Dişi 2-3 Ay Önce Öldü. Şimdide Çok Yanlız Kafesinde Duruyor Geçiyo Aynasının Başına Duruyor Ve Arada Birde Titriyor Kabarıyor Falan Ama bunu Biraz Azalttı.

Her Neyse Kuşum Yaklaşık 3-4 Yaşında Yanına Dişi Almıştım Ama Dediğim gibi 1 Ay Yaşadı Yaşamadı Öldü Şimdi Yeni Bir Tane Dişi Almayı Düşünüyorum Sizce Kuşuma Bir Zararı Olurmu veya Onun yaşamını Kısaltırmı birde Nasıl Bir Dişi Seçmeliyim Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşkkürler. :):)

yaş olarak yakın olsunlar. renkleride benzese iyi olur. bize kalırsa erkeğini götür kendisi eş seçsin :)

Şöyle onu salmaya biraktiginiz vakit izleyeceksiniz ve anlastigi yani kavga etmediği bir dişi olacaktır. Hatta öpüşme falan da olabilir. Aradaki elektriğe bagli :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle onu salmaya biraktiginiz vakit izleyeceksiniz ve anlastigi yani kavga etmediği bir dişi olacaktır. Hatta öpüşme falan da olabilir. Aradaki elektriğe bagli :)

anladım şimdi çok sağolun.

anladım şimdi çok sağolun.

En güzeli kuşunuzu kuş alacağınız yere götürdügünüzde oradaki kafese koyunuz kendi kuşunuzu hemen cıkartmayın cünkü hemen girince tepki vermez biraz beklemeniz lazım ki belli eder kendini yakınlaşır istediğine.

Genç seçerse biraz beklersiniz (buna değer ) yasli dediğin ne kadar olabilir ki? Kuş kendine en uygunu seçecektir . supheniz olmasın

Genç seçerse biraz beklersiniz (buna değer ) yasli dediğin ne kadar olabilir ki? Kuş kendine en uygunu seçecektir . supheniz olmasın

yaşlı dediğim mesela 1 yaşında ama 4-5 yaşında olanı seçti yada daha yaşlı

Son düzenleme:
sitede genelde siz götürün kuşunuz seçsin derler ama kuşunuzun yaşina uygun her kuşla %97 anlaşirlar cunki yanlız durudukları için yenı gelen arkadaşla mecburen bir dostluk kuruyolar..

Oyle deme reis. Tek bakilan kuşlar asabi oluyor . ben çok kötü kavga ettiklerine şahit oldu. Tecrübe konusuyor:)

Geri