Karadeniz Pet

yardım ederseniz sevinirim arkadaslar

okan67

Meraklı Üye
1cıft muhabbet kusum var 12.mayıs 2015 de 1 adet yavru yumurtadan cıktı yani tam bugun 1 ay oldu ve kutuda suanda yem kırıp kırmadıgını bilmiyorum dişinin altı şişmeye başladı tekrardan yumurta hazırlıgı içerisinde erkek kusum tüyde ne yapmam gerekiyor.

sizce yavru yem kırmaya ne zamn başlar yada kırıyormudur kutunun icene aspur var
yumurtlamaması için bişey yapabilirmiyim cünkü erkek tüyde yavru kutuda ne yapcam bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Hiçbir şey yapma oluruna bırak anne zarar verebilir ama yavruya buna dikkat et Sayet öyle bir durum sezersen baba ile yavruyu başka bir kafese koy

Erkek yavruyu yaralamıstı onun için ayırdım yavruya bakmıyor erkek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

öneriklerinizi beklıyorum arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:27 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

Evet arkadaslar

Son düzenleme:
30 günlük yavru yem kırabilir, siz kafes tabanına aspurla beraber karışık yem ve dal darı koyun. Ama uzaktan takibi bırakmayın olumsuz bir durumda müdahale etmeniz gerekecektir.

30 günlük yavru yem kırabilir, siz kafes tabanına aspurla beraber karışık yem ve dal darı koyun. Ama uzaktan takibi bırakmayın olumsuz bir durumda müdahale etmeniz gerekecektir.

tamam hocam teşekkür derim bugun bi deneyeyim

Yem ve vitaminleri folluğun dışında kolay ulaşılabilecek yerlere koyun.

Geri