petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım ederseniz sevinirim arkadaslar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve okan67 tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    1cıft muhabbet kusum var 12.mayıs 2015 de 1 adet yavru yumurtadan cıktı yani tam bugun 1 ay oldu ve kutuda suanda yem kırıp kırmadıgını bilmiyorum dişinin altı şişmeye başladı tekrardan yumurta hazırlıgı içerisinde erkek kusum tüyde ne yapmam gerekiyor.

sizce yavru yem kırmaya ne zamn başlar yada kırıyormudur kutunun icene aspur var
    yumurtlamaması için bişey yapabilirmiyim cünkü erkek tüyde yavru kutuda ne yapcam bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiçbir şey yapma oluruna bırak anne zarar verebilir ama yavruya buna dikkat et Sayet öyle bir durum sezersen baba ile yavruyu başka bir kafese koy

3. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    Erkek yavruyu yaralamıstı onun için ayırdım yavruya bakmıyor erkek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

öneriklerinizi beklıyorum arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:27 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

Evet arkadaslar

#3 okan67, 12 Haziran 2015
    Son düzenleme: 11 Haziran 2015
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    30 günlük yavru yem kırabilir, siz kafes tabanına aspurla beraber karışık yem ve dal darı koyun. Ama uzaktan takibi bırakmayın olumsuz bir durumda müdahale etmeniz gerekecektir.

5. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    tamam hocam teşekkür derim bugun bi deneyeyim

6. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Yem ve vitaminleri folluğun dışında kolay ulaşılabilecek yerlere koyun.

Sayfayı Paylaş