petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım ederseniz sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elif Akyüz tarafından 20 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Arkadaşlar merhaba. Dişi kuşum son günlerde çok fazla hareket içerisinde. Bazen eşine ayak atıyor onun kur yaptığı gibi davranıyor ona. Erkekte haliyle şaşırıp kaçıyor. Erkekte aynı şekilde dişiye kur yaptığında çok üstüne giderse dişide kaçıyor. Daha 1 yaşında değiller. Kızışmadılar dişi tüy dökümünden yeni çıktı. Erkek daha tüy dökümünde. Yuvalığın içine girmeselerde kafalarını son iki gündür içine götürüp bakıyorlar. Sizce bişeyler mi var ben mi kaçırıyorum. Dişinin bu hareketleri kızışmaya başladığının işaretimi. Bu arada forumda fotoğrafları var erkek dediğim erkek dişi dediğim dişi. Ve dişinin bu ayak atmaları erkeğin kaçmaları. Erkek yapınca dişinin kaçmaları normal mi. Erkek hiç ayak atmıyor bu arada

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Bu gibi davranışların olması normal ve güzel şeylerin habercisi. Yavaş yavaş herşey yoluna girecektir. İlk kuluçkaları ise acemiliklerini üstünden atınca gerisi gelecektir.

3. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Çok teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş