petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edın beylerr

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

dısı 1.5 yaslarında kusumun yanına kuscuya goturerek bır erkek kus aldım ilk 2 gun bır sey yoktu bugun 3 uncu gun ve dısı kus hem bıze karsı hemde erkek kusa karsı bır agresıflık yapıyor erkek kusa vuruyor bı ytanına yaklasınca cok kotu bır sekılde ısırıyor bunun sebebı nedır

2. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    biraz zaman tanıyın 3 gün kısa bi süre yaklaşık 1 ay takip edin bir gelişme varsa haber edersiniz :)

3. ömer duran yagar

tabıkı kısa zaman ama kıkanclık gıbı bır sey olabılırmı egerkı boyle durumlar anlasamamalarının bır gostergesımıdır eger boyleyse goturup degıstırıyım dıye acelecı davranıyorum

4. ferhat çimen

az daha bekle kardeş , dişiler benim bildiğim kadarı ile erkeğe karşı böyle davranırlar bir zaman , gözlemle belirli bir süre , aceleci olmayın , bu iş sabır işi her zaman soyluyom babadan ögrendik :D

çek elını sabredeceksin derdi

5. ömer duran yagar

hepınıze tesekkur ederım sagolun var olun

Sayfayı Paylaş