Karadeniz Pet

Yardım edin cinsiyeti belirsiz.

• Konbuyu başlatan Asalet12
  • Başlangıç tarihi
A

Asalet12

Guest
M.kuşum 2-3 aylık arası şimdiye kadar 30 kişiye sordum(forum'da dahil) yarısı erkek yarısı disi dedi net cevaplar alamadım sizce erkek'mi disi'mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim bu kuş daha 1-2 aylık ve kuş daha çok küçük olduğu için cinsi belli olmaz dişi deriz çeresi bir kaç ay sonra mavileşir erkek olur yani anlayacağın şimdi pek belli olmaz ama bana erkek gibi geliyor ama büyüyünce net belli olur 1-2 aya bu benim düşüncem bende de aynısı oldu yavruya dişi dediler erkeğe döndü :)

Son düzenleme:
Kardeşim bu kuş daha 1-2 aylık ve kuş daha çok küçük olduğu için cinsi belli olmaz dişi deriz çeresi bir kaç ay sonra mavileşir erkek olur yani anlayacağın şimdi pek belli olmaz ama bana erkek gibi geliyor ama büyüyünce net belli olur 1-2 aya bu benim düşüncem bende de aynısı oldu yavruya dişi dediler erkeğe döndü :)

cevap veren herkese teşekkür ederim burun delikleri etrafı bazen mavi bazen beyaz oluyor bende anlamadim gitti dediginiz gibi birkaç ay sonra net belli olacak herhalde

Evet 1-2 aya cinsi belli olur.

Erkek gibi görünüyor

yaklaşık 2 aylık civarı ve erkek...maşaallah...

Lecent hoca erkek diyorsa erkektir. Ayrıca bence de erkek.

teşekkür ederim arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Arkadaşlar Cere mavileşirmi böyle mı kalır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cere rengi mavileşmez. Ancak kızıştığı zaman mavileşir.

İYİ FORUMLARR :)

Bu kuş erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

Arkadaşlar benim kusumda aynı böyle acaba bu kus kaç aylık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

bu kuşun yasi tahminen kaçtir

benim de kuşumun ceresi aynı bu renk te kuşcudan alırken erkek dediler dün hatta ben de sayfaya sordum 2 kişi erkek dedi bence sizin ki de erkek benim kuşum gibi:)

Geri