petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Edin Ele Gelme Konusunda [ACİL]

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EmreC93 tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

1 buçuk hafta önce muhabbet kuşu aldım.Dün biraz kafeste zorladım sonra anladım.Bugün 5 dk hareketsiz kafesin içine soktum ve beklettim sonra karnına değince parmağıma geldi 10 dk sonra bida geldim bida geldi 10 dk sonra bida geldim yine aynı işlemleri uygulayarak tabi kafesi açıktı ve çıkmış kafesten şimdi ise parmağımı getirdiğimde gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim... :)

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Gelmez zaten sizi kandırmiş onunla ilgilenmeye devam edin kovalamayin

3. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Nasıl Yani kandırmış? gelirken istekliydi ve nasıl ilgilenelim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Kafes içi eğitimlere devam edin. Size alışıp güven duyduğundan emin olduktan sonra dışarı çıkarın. Dışardeyken de sevdiği bir yiyecek veya oyuncağı elinize alıp size gelmesini sağlayabilirsiniz.

5. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Fazla da bunaltmayın zamanla herşey olur
    yanında kuş olan ve kafesin dışında ki kuş
    her türlü 3 kağıdı yapar

6. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Hocam Pinpon Topunu alsam kafese koysam korkar diye vermiyorum.Cumaya kadar ara ara ele alıştırmalarına devam edeyim büyük ihtimal yarın korkusu gider :) teşekkürler cevap verdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için :)

Sayfayı Paylaş