petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edın garıp bır durum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

arkadaslar muhabbet kuslarım cıftlestı sabah kalktıgımda dısının yuvalıkta oldugunu gordum 2 3 saat sonra dısı cıktı sımdı dısı dısarıda erkek yuvalıkta nasıl bır sey yardım edın? daha yumurta yok dısı yakında yumurtlar ama erkek nıye follukta?

2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşım kuşların gagalarini yüzünü görcek şekilde foto atabilirmisin kızışmışlarsa orayla ilgileniyorsa dişi yuvalıkla yanı yumurtlayabilir tabi rahatsız ediyorsanız oraya çiftleşmek içinde girebilirler bu aralar fazla yakınlarına gitmeyin foto atarsandaha yardımcı olabiliriz

3. ömer duran yagar

arkadasım su an foto atamıyorum ama kesın olarak kızısmıslar emınım buna yalnız tunekte cıftlestıklerını gordum ayrıca yuvalıga sadece erkek gırıyor dısı dısarıda kalıyor?

4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    yuvaya girenin erkek oldugundan eminmisin bu işde terslikvar :) dişinin yuvayla ilgilenmesi gerekir

5. ömer duran yagar

ewt emınım cere rengınden anlıyorum dısınınkı kahverengı sabah dısı yuvalıktaydı 2 3 saat sonbra bır baktım dısı dısarıda erkek ıcerıde sımdı 2 sıde ıcıne gırmıs

6. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    valla anlamadım erkegin neden sürekli orda durmasını daha bilgili arkadaşlar yorum yaparlarsa iyi olur

7. ömer duran yagar

sımdı 2 sı bırlıkte ordalar bende cozemedım cıftlesmek ıcın desemmı ne anlayamadımkı

8. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bence çiftleşmek için hiç rahatsız etme yanlarına hiç gitme

9. ömer duran yagar

sagol kardesım yardımların ıcın

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bazıları yuvada çiftleşebiliyorlar merak etmeyin bir sıkıntı yok erkek güvende veriyordur dişie böylelikle.. Güzel bir şey benim bir çiftimin erkeği de öyle

11. ömer duran yagar

sagol kardesım ınsallah dedıgın gıbıdır

Sayfayı Paylaş