Karadeniz Pet

yardım edın garıp bır durum var

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
arkadaslar muhabbet kuslarım cıftlestı sabah kalktıgımda dısının yuvalıkta oldugunu gordum 2 3 saat sonra dısı cıktı sımdı dısı dısarıda erkek yuvalıkta nasıl bır sey yardım edın? daha yumurta yok dısı yakında yumurtlar ama erkek nıye follukta?

arkadaşım kuşların gagalarini yüzünü görcek şekilde foto atabilirmisin kızışmışlarsa orayla ilgileniyorsa dişi yuvalıkla yanı yumurtlayabilir tabi rahatsız ediyorsanız oraya çiftleşmek içinde girebilirler bu aralar fazla yakınlarına gitmeyin foto atarsandaha yardımcı olabiliriz

arkadasım su an foto atamıyorum ama kesın olarak kızısmıslar emınım buna yalnız tunekte cıftlestıklerını gordum ayrıca yuvalıga sadece erkek gırıyor dısı dısarıda kalıyor?

yuvaya girenin erkek oldugundan eminmisin bu işde terslikvar :) dişinin yuvayla ilgilenmesi gerekir

yuvaya girenin erkek oldugundan eminmisin bu işde terslikvar :) dişinin yuvayla ilgilenmesi gerekir

ewt emınım cere rengınden anlıyorum dısınınkı kahverengı sabah dısı yuvalıktaydı 2 3 saat sonbra bır baktım dısı dısarıda erkek ıcerıde sımdı 2 sıde ıcıne gırmıs

valla anlamadım erkegin neden sürekli orda durmasını daha bilgili arkadaşlar yorum yaparlarsa iyi olur

bence çiftleşmek için hiç rahatsız etme yanlarına hiç gitme

Bazıları yuvada çiftleşebiliyorlar merak etmeyin bir sıkıntı yok erkek güvende veriyordur dişie böylelikle.. Güzel bir şey benim bir çiftimin erkeği de öyle

Geri