Karadeniz Pet

yardım edin hastaa..

Sen de diğer arkadaşa dediğimi yapabilirsin.Etrafı yünlü ya pamuklu bez veya türeviyle sarılmış sıcak su torbası. Kafesi sıcak tutun.

Yaptım onu ama etrafına degil sıcak su torbasını tabana koydum üzerine örtü ile kapattım ki tabana indiginde ayakları yanmasın kafesin üzerinide örtü ile örtüm tabi tek taraflı ama durmuyo kafeste illaki elimde yatacak

Yem yiyorsa üzülme inşallah toplar. Sen uyuyana kadar elinde tut,ilgini çekme. Allah şifa versin.

kendi gidip yemiyo ama elimden yiyo baytrilli suyunuda ikiye böldüm yarısı bardakta tuttukça içiyo inş.toparlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:14 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

Arkadasim Insallah ikimizin kusuda sagsalim ayaga kalkar iyilesirler Insallah

İnş.sabah işe gidicem ama hala başında bekliyorm ya bişey olurda görmezsem diye gidemiyorm yatmaya. ilacı buldunmu?

Sen yedir elinden aspurun varsa onu daha kolay olduğu için daha çok yer.

İlacın etkisi 2-3 günden sonra görülürmüş. İlaçlı suyu günlük değiştir. Yem yemeye takati varsa sen de rahatlayabilirsin inşallah düzelecek. :) Bu arada normalde baytril %2.5 i ağızdan bir damla damlatmak suretiyle 3+2 gün diye veriliyor. Yanında da içme suyuna vitamin damlatılıyor çünkü kuşa antibiyotik verdiğin için bünyesi çok sarsılıyor.Vitamini nasıl verirsin bilmiyorum bir şekilde ölçüsüne uyarak vitaminli su da içir derim. İlaç bitiminde de vit kullanmaya devam edersin.

İlacın etkisi 2-3 günden sonra görülürmüş. İlaçlı suyu günlük değiştir. Yem yemeye takati varsa sen de rahatlayabilirsin inşallah düzelecek. :) Bu arada normalde baytril %2.5 i ağızdan bir damla damlatmak suretiyle 3+2 gün diye veriliyor. Yanında da içme suyuna vitamin damlatılıyor çünkü kuşa antibiyotik verdiğin için bünyesi çok sarsılıyor.Vitamini nasıl verirsin bilmiyorum bir şekilde ölçüsüne uyarak vitaminli su da içir derim. İlaç bitiminde de vit kullanmaya devam edersin.

İlacı bana vermediki veteriner kendi ayarladı sen ayarlayamazsın 3-4 dursun dedi ayrıca bi suluga yarın akşam vitaminli su koyabilirm

Yaa kaş yapmışta gözden etmese..İlaç bozulursa.. Buzdolabinda ağzı kapalı sakla bari ne deyim.

Kardes senin kus nasil oldu sabah benimki birazdaha kotu gibi :(

Aynı gibi iyi yada kötü bi degişiklik göremdim sıcak su torbasını yeniledim ama hiç yem yememiş yine elimle yedirdim akşam kötü bi durumla karsılaşmak istemiyorm inş iyileşirler

Son düzenleme:
Hasta kuşlar elde durmayı sever, siz elinizle beslemeye devam edin

Kıyamam kuzum ya:(Umarım toparlar tez zamanda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnş. Bi görseniz hani bebekleri kucaktan bırakınca ağlarya aynı öyle yerine bırakınca inlemesi hiç kesilmiyo ama böyle hiç sesi çıkmıyo

Ah canım ya..El kadar can..Eli kolu bağlı olmak çok zor.İlaç içirebiliyor musunuz?Keşke içse de,yem yese de biraz toparlanabilse...

Ah canım ya..El kadar can..Eli kolu bağlı olmak çok zor.İlaç içirebiliyor musunuz?Keşke içse de,yem yese de biraz toparlanabilse...

Yemide suyuda cok cok az yıyp içiyo ama kursagı boş deil. İlaç etki etmiyo gibi geldi bana hiç bi gelişme yok çünkü

Benimde hasta olan kuşum elimde durmayı çok severdi, kafese bırakınca da sizin kuşunuzda olduğu gibi alın der gibi inleme sesi çıkarırdı.

Videodan göründüğü kadarıyla solunum problemi var. Hastalığı çok ilerlemişe benzemiyor. Ankara üniversitesinde hangi veterinere gittiniz ?

İlacın etkisini göstermesi için veterinerin kullan dediği süreye kadar kullanın. Kaç gün kullanın dedi size ?

İyi bakımla kuşun iyileşeceğini düşünüyorum.

Kardesim ben kusumu kaybettim sen iyi bak gorunce gozlerim doldu kafes tabanina yatmis olmus nolur sen iyilestir bu kusu Vetleri sikayet etmeyi dusunuyorum hem sinirli hem huzunluyum

Benimde hasta olan kuşum elimde durmayı çok severdi, kafese bırakınca da sizin kuşunuzda olduğu gibi alın der gibi inleme sesi çıkarırdı.

Videodan göründüğü kadarıyla solunum problemi var. Hastalığı çok ilerlemişe benzemiyor. Ankara üniversitesinde hangi veterinere gittiniz ?

İlacın etkisini göstermesi için veterinerin kullan dediği süreye kadar kullanın. Kaç gün kullanın dedi size ?

İyi bakımla kuşun iyileşeceğini düşünüyorum.

Doktor ismi bilmiyorum acile gittik bugünde ben yokum diye anneme bıraktım biraz denedik ondanda yiyo umarım toparlar.. İlacı kendi koydu zaten 3-4 gün dursun dedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:59 -->-> Daha önceki mesaj 08:58 --

Kardesim ben kusumu kaybettim sen iyi bak gorunce gozlerim doldu kafes tabanina yatmis olmus nolur sen iyilestir bu kusu Vetleri sikayet etmeyi dusunuyorum hem sinirli hem huzunluyum

Çok üzüldüm inan ne diyim bilemedim umarum benimki iyileşir

Geri