Karadeniz Pet

yardım edin hastaa..

Insallah iyilesir Insallah

Bu sefer ne ilacı :/

İnşallah toparlar ya Allah acil şifalar versin :(

şuan duygularımı en iyi siz anlayacaksınız sanırım çünkü bende suan sizi çok iyi anlıyorum :( Birdaha asla kuş beslemicem bu duruma dayanamıyorum çünkü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

Malesef toparlayamadı :(

Nasıl toparlayamadı ? öldümü yoksa

Offff cok kotu bir durum gercekten acayip kotu bir durum hele gorunce daha kotu oluyo insan Allah sabir versin.

Ayy cidden çok üzüldüm ben de perşembe günü kaybettim kuşumu elimden hiçbir şey gelmedi.Duygularınızı çok iyi anlıyorum ben de daha hayvan falan almayacağım dedim yok ben dayanamıyorum bu duruma sizin de başınız sağolsun.Keşke bi çare bulunsaydı

Ayy cidden çok üzüldüm ben de perşembe günü kaybettim kuşumu elimden hiçbir şey gelmedi.Duygularınızı çok iyi anlıyorum ben de daha hayvan falan almayacağım dedim yok ben dayanamıyorum bu duruma sizin de başınız sağolsun.Keşke bi çare bulunsaydı

Tesekkür ederim.. Yok ya böyle veterinerler oldugu sürece kuş besleyemezsin dün akşam saat11 de götürdüm tekrar adam eline palas pandıras aldı yüzüne baktı sırf ilaç satmak için bi vitamin antibiyotik verdi belki yaşar dedi. Aldım tabiki umut ... Keşke yaşasaydı 5 ilaç alsaydım onun derdinde deilim tabiki ama işi ticarete döküp bakmaması daha sinir bozucu. Ve ben ankara gibi bi yerde bunu yaşıyorm küçük yerde yaşayanlar napcak

Tesekkür ederim.. Yok ya böyle veterinerler oldugu sürece kuş besleyemezsin dün akşam saat11 de götürdüm tekrar adam eline palas pandıras aldı yüzüne baktı sırf ilaç satmak için bi vitamin antibiyotik verdi belki yaşar dedi. Aldım tabiki umut ... Keşke yaşasaydı 5 ilaç alsaydım onun derdinde deilim tabiki ama işi ticarete döküp bakmaması daha sinir bozucu. Ve ben ankara gibi bi yerde bunu yaşıyorm küçük yerde yaşayanlar napcak

Ben Rize'de yaşıyorum ve yaşadığım yerdeki veterinerler büyükbaş hayvanlarla ve kümes kayvanlarıyla daha çok ilgileniyor.Benim muhabbet kuşlarıma yem aldığım bir market var orda eskiden veteriner çalışıyordu.Kuşlarla iyi ilgilenen biri maalesef o da gitti.2 tane kuşum daha var.Korkuyorum onlara bir şey olur diye.Bazen veteriner olmayı bile düşünüyorum.

Geri