Karadeniz Pet

yardım edin hastaa..

Başın sağ olsun :( Ben de onu düşündüm yani sen orada bunu yaşıyorsan... Halbuki serum verebilse ve baytril yerine eritrom verse belki daha iyi olacaktı. Çünkü baytril inekler için falan üretiliyor, kuşlar için yaşadığınız üzere ölümcül. :( Yazıklar olsun merhamet ve akıl yoksunlarına. Ben kuşlara müdahale edemeyeceklerine de inanmıyorum. İstese arar, sorar, öğrenir işini bir şekilde yapar.Bir de bir şeyi merak ettim burada tavsiye edilen vet. hekimlere bakmış mıydın?

Ben Rize'de yaşıyorum ve yaşadığım yerdeki veterinerler büyükbaş hayvanlarla ve kümes kayvanlarıyla daha çok ilgileniyor.Benim muhabbet kuşlarıma yem aldığım bir market var orda eskiden veteriner çalışıyordu.Kuşlarla iyi ilgilenen biri maalesef o da gitti.2 tane kuşum daha var.Korkuyorum onlara bir şey olur diye.Bazen veteriner olmayı bile düşünüyorum.

Eger böyle bir imkanınız varsa ben düşünmeyin derim.. Kuş olabilir bu kadar basit görilmemeli yok onlar egzotik hayvan, yok kalp atış sayıları çok hızlı bilmem ne.. Sen yapmak istersen her şekilde ilgilnirsin o kuşla ama amaaann kuş deilmi bana ne katacak mantıgıyla bakarsan ben veterinerim demeyeceksin.. Haksızmıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Başın sağ olsun :( Ben de onu düşündüm yani sen orada bunu yaşıyorsan... Halbuki serum verebilse ve baytril yerine eritrom verse belki daha iyi olacaktı. Çünkü baytril inekler için falan üretiliyor, kuşlar için yaşadığınız üzere ölümcül. :( Yazıklar olsun merhamet ve akıl yoksunlarına. Ben kuşlara müdahale edemeyeceklerine de inanmıyorum. İstese arar, sorar, öğrenir işini bir şekilde yapar.Bir de bir şeyi merak ettim burada tavsiye edilen vet. hekimlere bakmış mıydın?

Evet baktım ankarada 1 tane yazıyo onuda aradım ulaşamadım. O yüzden internette 7/24 açık yazan en çok reklamı olan yeri seçtim. İlk veterinerlik fakültesine gitmiştim zaten 2. orayı buldum.

Eger böyle bir imkanınız varsa ben düşünmeyin derim.. Kuş olabilir bu kadar basit görilmemeli yok onlar egzotik hayvan, yok kalp atış sayıları çok hızlı bilmem ne.. Sen yapmak istersen her şekilde ilgilnirsin o kuşla ama amaaann kuş deilmi bana ne katacak mantıgıyla bakarsan ben veterinerim demeyeceksin.. Haksızmıyım?

Haklısınız.Çoğusu öyle umurlarında değil.Onların taşıdığı sanki can değilmiş gibi.

Offf offf ne diyeyim:( Allah sabır versin.Insan dayanamıyor bu küçücük canlara.Başınız sağolun.Ama siz elinizden geleni yaptınız zaten.Veterinerler hepsi demiyorum ama çoğunluğu bakmaya,ilgilenmeye değer bulmuyorlar muhabbet kuşlarını.Sanki onlar hayvan değil,can taşımıyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başınız sağolsun çok üzüldüm, videodan o kadar ağır bir durumu görünmüyordu ama, üzücü bir durum

Teşekkür ederim.. Evet o kadar kötü deildi hatta dün sabah nefes alması normale dönmüş inlemeside kesilmişti. Yem yemeye çalışıyoken birden ölmüş

Geri