Karadeniz Pet

yardim edin lütfen

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
Yardim edin. 3 aylik disi kusum var ama hala alisamadi pek bana. Bi davranisi bi davranisina uymuyo. Surekli ya perdeye gidiyo ya da kafeste. Kafesinin de surekli acik olmasi halinde hemde. Napicam bilmiyorum, hayir vermekte istemiyorum baskasina aklimda kalicak yerine erkek kus alim diyorum ama nasil yapicam yaa. Bana bi akil verin kusu degistirimmi yani baskasina mi verim yerine baska bi kus arayisina mi gecim napim ben .s bisey soyleyin

Güven kazanmak lazım, kuş gelmiyorsa korkuyordur. Bence önce kafesin içerisindeyken alıştırın kendinize. Sevdiği yiyecekleri verin, elinizi sokun bekletin ve konmasını bekleyin. Avuçlamayın.

Güven kazanmak lazım, kuş gelmiyorsa korkuyordur. Bence önce kafesin içerisindeyken alıştırın kendinize. Sevdiği yiyecekleri verin, elinizi sokun bekletin ve konmasını bekleyin. Avuçlamayın.

Ama kafesin icindeyken elime konuyo zaten. Kafes devamli acik zaten nadirde olsa alip parmagimla omzumada koyuyorum. Ama benim istedigim bi oyuncu olmasi yani erkek kuslar yapar ya hani oyle olsun istiyorum. Buo kadar dil dokmeme ragmen ne gelio ne gidiyo. Bu kusu versem birine baska yerden yavru erkek alsammi diye düşünüyorum. Kiyamiyorum da buna, aramda bagda olustu ne bilimaklim karisti iyice :(

Dişi olduğu için çok oyuncu olacağını düşünmüyorum. Çağırdığınızda gelmesini istiyorsanız elinize sevdiği bir şeyi almanız ve onu görüp gelmesini beklemeniz lazım. Öyle öyle alışır. Eğer verdiğiniz yerde iyi bakılacağını düşünüyorsanız değiştirebilirsiniz. Bence kalsın tabi.

Dişi olduğu için çok oyuncu olacağını düşünmüyorum. Çağırdığınızda gelmesini istiyorsanız elinize sevdiği bir şeyi almanız ve onu görüp gelmesini beklemeniz lazım. Öyle öyle alışır. Eğer verdiğiniz yerde iyi bakılacağını düşünüyorsanız değiştirebilirsiniz. Bence kalsın tabi.

Sevdigi bisi yokki anca ac birakirda elime yem dokersem oyle gelio .s neyse baya kafam karisti

Dişi kuşlara geç eğitilir ya da konuşmazlar denir ya. Bende bu tam tersi. Şu anda pc ekranının üstünde oturmuş bana laf yetiştiren bir kızım var. Hem sizinki çok küçük daha. Bahsettiğim kuşum 1 yaşında geldi yanıma. Çok vahşiydi şimdi mülayim bir kuş. Siz ilginizi eksik etmeyin gerisi gelir.

Geri