petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım edin lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve volkan.alkan tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. volkan.alkan

volkan.alkan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yakaşık 6 aylık erkek muhabbet kuşum var ve şu son 1 haftadır uçmakta zorlanıyor ve 3 5 tane kanat tüyü gibi tüy döktü sizce nedendir

2. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Kafasında diken diken kapsül benzeri şeyler var mı ? Doğrusu olmasa dahi kanat tüylerini dökmesinden kuşunuz tüye girmiştir diye tahmin ediyorum.Benim kuşum da tüy dökümünde.Bu süreci kolay atlatması adına b vitamini içeren bir vitaminle takviye yapın.Ara ara salatalık asın kafesine ve yemine yulaf karıştırın biraz.Normalde tüyler birden dökülmez,bu da kuşların uçuşlarını etkilemez.Ama sizin kuşunuz birden dökmüş kanat tüylerini sanırım. Uçmakta zorlanıosa tüyleri uzayana dek kafes dışına çıkarmayın bir süre ki tatsız kazalar yaşanmasın.

3. volkan.alkan

volkan.alkan New Member

Beğenileri:
    0
    Salatalik koydum suyuna avisol vitamin ekledim

Sayfayı Paylaş