petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edin lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve reddecks tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. reddecks

reddecks Guest

muhabbet kuşum ilk baslarda kendini sewdiriyordu yanagını filan oksuyordum şimdi parmagımı ısırmaya basladı bunun sebebi ne olabilir yardım eder misinz

2. ismail kaan

kızışıyo olabilir :)

3. reddecks

reddecks Guest

daha küçük ama kuş

4. reddecks

reddecks Guest

alalı daha 2 hafta bile olmadı kendime tam alıştırdım şimdi ise ısırıyor hemen parmagımı uzatınca

5. yasar7878

yasar7878 Guest

Strese girmiş olabilir veya kafeste ayna varsa evcilleşmez ve sizi tehlike olarak görür.

6. reddecks

reddecks Guest

Hayır ayna felan yok stres'e nasıl girmiş olabilir ki ?

7. yasar7878

yasar7878 Guest

Elinize alıyorsanız,kafesiniz çok küçükse,Bakım şartları iyi değilse strese girer.

8. Hilal Mutlu

Uçurmuyor musun? Ben her gün çıkartıyorum. Bugün ilk defa kafama kondu. Çok sevindim. Konuşuyorum sürekli. Hep konduğu yerin yanına oturup konuştum. Uzun süredir konma çabasında idi ama güvenemedi, sonra kondu. :) Bol bol konuş, dışarı çıksın. Oyun oynaması gerekir, boncuk vs bir şeyler alabilirsin benimki seviyor. :D

Ben her gün elime alıyor öpüor seviyorum ve kafasının kenarlarını okşuyorum. İlk geldiğinde ısırıyordu ama artık yapmıyor, gergin değil. Bana kızdığı zaman cıyak cıyak ses çıkartıp bağırıyor. :D

9. reddecks

reddecks Guest

bugün dışarı çıkarttım sabahtan akşama kadar odadaydı korkuyor sürekli ve odanın içinde uçuyor kafesine koydum biraz kendini sevdirdi sonra elimi ısırmaya başladı.

10. yasar7878

yasar7878 Guest

Aynı zamanda onunla oynaman gerekir ;)

11. reddecks

reddecks Guest

Oyun derken neler yapmalıyım :)

12. Hilal Mutlu

Vallahi ben şarkı söylüyorum ve bugün müzik eşliğinde dansa başladım. Bunun dışında özel bir şey yapmıyorum. Kendisi zaten oynayacak bir şeyler buluyor. :D

Sayfayı Paylaş