petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım edin nolur :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavioğlum tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. mavioğlum

Kuşum 8 yaşında dengesini sağlayamıyor ayaklarını sürekli gagasıyla dokunuyo kaşır gibi yemini yiyor suyunu içiyor patates elma marul gibi şeyler verdim bi faydası olır diye suyuna da limon damlattım birkaç damla ama sürekli düüyor yere ayaklarında şişlik yok korkuyorum nolur yardım edin :(

#1 mavioğlum, 8 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2015
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Denge sorunu yaşyor sanırım bir yere falan mı çarptı hızlıresim.comdan fotoğraf paylaşırmısınız yaşı da bayağı var çok geçmiş olsun

3. mavioğlum

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    biraz öncede olduğu yerde sallandı kanatlarını açıp düşmemek için çırpındı sürekli ayaklarını tırnaklarını özellikle gagası ile kaşıyo bildiğim kadarıyla bir yere çarpmadı çok korkuyorum birşey olacak diye :( ilginiz için teşekkür ederim

#3 mavioğlum, 8 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2015
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Rica ederim belki bir şok atlatmış falan olabilir heyecana korkuya gelemiyorlar fotoğraftan gördüğüm kadarıyla bir sıkıntısı yok maşaallah güle güle besleyin

5. mavioğlum

Kanatları da titriyor ondan korkuyorum :( düşüyor dengeyi sağlayamayıp :( teşekkür ederim saolun

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Şuan aynı durumda mı her zaman böyle mi akşamdan beri mi böyle

7. mavioğlum

Dün daha kötüydü dünden beri böyle açıkcası pek fazla ilgilenemiyorum onunla dün oynamak istedim titriyordu kabarmış korktum sonra ayağıyla oynamaya başladı sürekli gece çok kötüydü düşüyordu hep bugün düne göre daha iyi ama korkuyorum

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Keşke bir veterinere götürseydiniz düne göre daha iyi ise toparlayacaktır inşaallah. Geçmiş olsun

9. mavioğlum

Saolun, inşallah toparlayacak

Sayfayı Paylaş