Karadeniz Pet

Yardım Edin

• Konbuyu başlatan Furkan oruc
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan oruc

Guest
Arkadaşlar dişi kuşum 1. yumurtayı yaptı dün bugun okuldaydım geldiğimde kusumun agzında su gıbı seyler var ve boganzında bırsey mı ne takılıyor ve poposun gaz gibi bir ses geliyor videosunu cektım bı bakın yardımcı olun

13032013010 - YouTube

gayet keyfi yerinde ve 2. yumurtayı çıkartmaya hazırlanıyor bi sıkıntı yok bence furkan usta

Lütfi bey nasıl yerınde ağzından sıvı birşeyler geliyor ve sankı bagazına bırsey yapısmıs gıbı kafa sallıyor poposundan gaz gibi şeyler cıkarıyor hep kabarık ve uyukluyor

Lütfi bey nasıl yerınde ağzından sıvı birşeyler geliyor ve sankı bagazına bırsey yapısmıs gıbı kafa sallıyor poposundan gaz gibi şeyler cıkarıyor hep kabarık ve uyukluyor

o video kalitesinde ben ağzından bişey geldiğini nasıl anlayabilirim furkan bey kafasını sallaması zaten kuşun keyfinin yerinde olduğunu gösterir poposundanda yumurta çıkartabilir diye düşündüm ama kabarık ve uyuklamasına anlam getiremedim

Lütfi bey ağzında sıvı gibi seyler var kusun bogazında bırsey var sankı gibi acaba yumurta ters donmus olabılırmı diyeceğim dün yumurtladı

Lütfi bey ağzında sıvı gibi seyler var kusun bogazında bırsey var sankı gibi acaba yumurta ters donmus olabılırmı diyeceğim dün yumurtladı

bu konuda inanın bi bilgi verecek bilgim yok şimdi yanlış bilgi verip yanıltmamdan bilgi vermemem daha doğrudur ama yumurta ters dönmemiştir boğazından bişeyler geliyo olayından dolayı size tek şunu söyleyebilirim kusuyor olabilir kusmasınında nedeni şu olabilir eşine kur yapdığından olabilir bu çok düşük bi ihtimal bide şöle ihtimaller var kuş kumu kullanmıyor olabilirsiniz veya kuş kumu ıslanmış olabilir sindirim sisteminde tıkanıklık olmuş olabilir bu çok ciddi bişey bi kuş eğer sürekli kusuyosa gereken yemi .. gıdaları ve takviyeleri alamayacakdır ve yakın zamanda kaybedebilirsiniz

Kuş kumu var ve ıslak değil.Ağzında köpük tarzı birşey var ama bundan 3-4 gun once hatta dun bıle bole bırsey yoktu okuldan geldım bırde baktım bole hemen fotograf cektım :(

Varsın içsin zarar gelmez sudan fakat açıkçası bu duruma bi' anlam veremedim üretici daha bilgili ustalarımız yardımcı olacaklardır.

teşekkürler elime alayım dedım kacmıyo kursagına baktım bos ve poposuna baktım yumurta falanda yok ndn olabılır ya bugun oldu ya dun bırseyı yoktu

Maydonoz vs. bir sebze veya meyve verilmedi değil mi?

Hayır verılmedi Erkek Dişi kusuyor herhangi bir problemde gözukmuyo anlamadım bır anda nasıl olur bole bısey

kuşun hasta haberin olsun aviastım ver solunum yollarında sıkıntı var.astım olmuş olabilir

geçmiş olsun...sanki kuş yutkunamıyor gibi...boğazında falan bir şey olmasın...veterinere götürseniz...

Kuşum dun gece öldü çok üzüldüm cok neselıydı bır anda oldu hersey artık ankarada ekonomik fiyata alıcam uretıcı abılerden bı damızlık dişi

Geri