petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğuş ŞEKER tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşum 3.kuluçkası yaptıgı yumurtaları cıkartamıyor üstündede çok uzun yatıyor yem yemeden yemeğe cıkıyor neden yavrular cıkmıor kuşlar kısırda değil ilk kuluckasında 1 yavru cıkarmıslardı bilen birileri varsa lütfen yardım etsin 3.kuluckaları oldu 1 yavrudan baska yavru alamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

yardım edebilecek kimse yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

güncel.....

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kısır değil acemilerdir ışıkla baktınız mı yumurtalara

3. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    baktım boşlar 3.kuluçkaları oldu hala acemilik yaparlarmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

güncelll....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

yardım edebilecek birileri yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

güncelll..... koca sitede yardım edebilecek yokmu şimdi

4. oktay02

oktay02 Guest

Ciftlesmede sorun olabilir kafesinizin ve kuslarnzn fotografini koyarsanız ona gore bi yrum yapalim.

Sayfayı Paylaş