yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğuş ŞEKER tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Doğuş ŞEKER

Doğuş ŞEKER Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    zonguldak
    kuşum 3.kuluçkası yaptıgı yumurtaları cıkartamıyor üstündede çok uzun yatıyor yem yemeden yemeğe cıkıyor neden yavrular cıkmıor kuşlar kısırda değil ilk kuluckasında 1 yavru cıkarmıslardı bilen birileri varsa lütfen yardım etsin 3.kuluckaları oldu 1 yavrudan baska yavru alamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

yardım edebilecek kimse yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

güncel.....

2. Mehmet Nuri Alkayış

Beğenileri:
    0
    Yer:
    adıyaman
    kısır değil acemilerdir ışıkla baktınız mı yumurtalara

3. Doğuş ŞEKER

Doğuş ŞEKER Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    zonguldak
    baktım boşlar 3.kuluçkaları oldu hala acemilik yaparlarmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

güncelll....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

yardım edebilecek birileri yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

güncelll..... koca sitede yardım edebilecek yokmu şimdi

4. oktay02

oktay02 Guest

Ciftlesmede sorun olabilir kafesinizin ve kuslarnzn fotografini koyarsanız ona gore bi yrum yapalim.

Sayfayı Paylaş