Karadeniz Pet

yardım edin :(

byzas

Yeni Üye
arkadaşlar ekim ayından beri kuş almaktayım eve. 1 çift papağan aldım onlar yumurtladılar. ancak muhabbet kuşlarında hala bir tık yok :( altında yumurtası olan çifti kafesiyle beraber aldım ama eve getirince yatmadılar yumurtaların üstüne :( ben mi bu işi beceremedim yoksa evde b,r sıkıntı mı var çöezemedim. nekton e ve s yi de kullandım.hepsi ayrı kafeslerde. fazla yanlarına gitmiyorum stres yapmasınlar die ama beni görüncede çok stres yapıyorlar. bana bu üreme konusunda yardımcı olursanız sevinirim. eksik olan ne 8 aydır yumurtlamadım bu kuşları acaba?

Bence herşey kuşun kanından geliyor bakıcı kan olması gerekiyor en ufak birşeyden nem kapıyorlar yok eğer senin başına geldiği gibi. Fakat bakıcı kuşlar hiçbirşeyi umursamıyor daima kuşlarına bakıyorlar.

yumurtalara yer değiştirince yadırgamıştır ondan yatmamıştır bence biraz daha bekleyin yerlerine alışlsınlar zamana bırakın olmadı başka bir çift alırsınız bu çiftı verip

4 çift muhabbet kuşum var hepsinde aynı :S çözemedim bu işi ben yaa :( daha önceden de bakmıştım o zaman bir sıkıntı olmamıştı ama şimdi neden böyle oldu anlamıyorum :S neyse biraz daha bekleyelim bakalım. bir çift jumbom var bu arada onlarda yuvaya girip çıkmaya başlamışlardı ama geçen günler kıçlarını kırpayım dedim şimdi yine girmiyorlar :( bi keramet var bu işte ama bakalım hayırlıs... beklemekten başka çare yok.. teşekkürler verdiğiniz cevaplar için

Geri